AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WOŚP. Orkiestra zagra w niedzielę w Kaliszu

DATA: 13 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W niedzielę podczas kaliskiego finału na ulicach tradycyjnie pojawią się wolontariusze WOŚP. Fot. wkaliszu.pl

  Lot poduszkowcem, rodzinny rejs motorówką po Prośnie oraz mecz ping-ponga z prezydentem Grzegorzem Sapińskim można będzie wylicytować podczas niedzielnego, kaliskiego finału WOŚP. Jak co roku na ulicach miasta pojawią się wolontariusze Orkiestry.

  XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 stycznia. Na ulicach miasta pojawi się kilkuset wolontariuszy, który będą zbierać pieniądze do specjalnie oznaczonych puszek. Wieczorem w hali Arena zaplanowano kaliski finał WOŚP, podczas którego odbędą się licytacje i koncerty.

  Jak co roku podczas finałowego koncertu WOŚP można będzie wylicytować wielkoorkiestrowe gadżety: koszulki, serduszka czy kubki. Nie zabraknie również innych atrakcyjnych aukcji. Można będzie wylicytować między innymi: obóz dla dzieci „Wodne wakacje”, lot poduszkowcem z instruktorem, rodzinny rejs motorówką po Prośnie, kolację dla dwojga w pałacu Tłokinia czy lot widokowy paralotnią.

  Atrakcją będzie też mecz ping-ponga z prezydentem Grzegorzem Sapińskim, na który włodarz miasta zaprasza zwycięzcę licytacji 22 stycznia o godz. 14 w siedzibie OSRiR przy ul. Łódzkiej. 

  Wszystkie licytacje podczas niedzielnego kaliskiego finału WOŚP w hali Arena odbywać się będą między godz. 19.10 a 19.45. Po nich odbędzie się Światełko do Nieba, a następnie na scenie wystąpi gwiazda wieczoru Cleo. Niedzielny kaliski finał WOŚP rozpocznie się w Arenie natomiast już od godz. 16.00.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.