AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SPEKTAKL. Jak nie oszaleć z facetem w CKiS

DATA: 18 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Przedstawienie ''Jak nie oszaleć z facetem'' z udziałem znanych aktorów z kultowego serialu ''Ranczo'' można będzie obejrzeć 25 stycznia w kaliskim CKiS przy ul. Łaziennej.

  Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a (właśc. Andrzej Grembowicz) - scenarzysty Rancza, w reżyserii uznanego reżysera teatralno-telewizyjnego Macieja Wojtyszki, oparta na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek w stylu: „Seksapil to nasza broń kobieca”, z pogranicza teatru i kabaretu, ma szansę stać się ogólnopolskim hitem. 

  To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem, który bawi widzów telewizyjnego ''Rancza'' od wielu długich lat.

  Spektakl odbędzie się 25 stycznia o godz. 20.00 w sali CKiS przy ul. Łaziennej 6. Bilety: kasa CKiS ul. Łazienna 6, Empik oraz www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.