AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. „Snowden” Olivera Stone’a w Kinie Konesera

DATA: 19 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  25 stycznia w Kinie Konesera „Snowden” w reżyserii Olivera Stone’a. Mamy dla Was bilety.

  „Snowden” opowiada autentyczną historię Edwarda Snowdena (Joseph Gordon-Levitt), informatyka, agenta służb specjalnych CIA i NSA. Snowden ujawnił ściśle tajne informacje dotyczące nielegalnego podsłuchiwania i szpiegowania ludzi na całym świecie przez rząd Stanów Zjednoczonych. Snowden staje się celem amerykańskiego rządu, zaczyna się wyścig z czasem. W filmie oprócz Josepha Gordona-Levitta zobaczymy również Melissę Leo, Rhysa Ifansa czy Nicolasa Cage’a.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oliver Stone to reżyser wielokrotnie nagradzany, na uwagę szczególnie zasługuje oscarowe „Urodzony 4 lipca” i „Pluton”, a także „JFK” i „Urodzeni mordercy”. Wspólnie ze scenarzystą Kieranem Fitzgeraldem udało im się stworzyć biograficzny film z elementami thrillera. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Anthony Dod Mantle, operator „Slumdoga”, „Antychrysta”, „127 godzin” i drugiej części „Trainspottingu”, która ukaże się w 2017 roku.

   Seans odbędzie się 25 stycznia w środę o 17:30.

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten seans. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzach pod zdjęciem, jaki film Olivera Stone'a lubicie najbardziej. I dlaczego? :)

  Karolina Wasiak-Borowiec  - gratulacje! :) Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.