PIŁKA NOŻNA. Pierwszy raz KKS-u

DATA: 23 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    W akcji w sparingu z LKS-em Ivelin Kostov. Fot. kkskalisz.pl

Pierwszy mecz sparingowy rozegrali w minioną sobotę piłkarze trzecioligowego KKS-u Kalisz.

Kaliszanie zmierzyli się z LKS-em Gołuchów i wygrali to spotkanie 4:3. Gole dla podopiecznych Piotra Morawskiego zdobyli Błażej Ciesielski (2), Konrad Chojnacki oraz zawodnik testowany przez sztab szkoleniowy. Pierwsze trafienie na świetnie przygotowanej nawierzchni w Nowych Skalmierzycach padło już w 4 minucie, kiedy to zawodnik testowany zaskoczył Kamila Melkę. Na przerwę to jednak liderzy okręgówki schodzili prowadząc. Najpierw do remisu mocnym strzałem doprowadził Mateusz Szkudlarski, natomiast chwilę później nieporozumienie bramkarza z szeregami obronnymi wykorzystał Łukasz Pietrzak.

W drugiej połowie podopieczni trenera Morawskiego wzięli się za odrabianie strat. Błąd bramkarza wykorzystał Konrad Chojnacki, ale chwilę potem indywidualną akcją popisał się wychowanek KKS-u Michał Laluk, który nie dał szans na skuteczną obronę Jędrzejowi Dorynkowi i strzelił trzeciego gola dla Gołuchowa.

Końcówka spotkania należała do kaliszan, którzy za sprawą Błażeja Ciesielskiego zdobyli trzeciego i czwartego gola w tym spotkaniu i wygrali mecz 4:3.

KKS Kalisz - LKS Gołuchów 4:3 (1:2)
    1:0 zawodnik testowany 4. min, 1:1 Mateusz Szkudlarski 39. min, 1:2 Łukasz Pietrzak 43. min, 2:2 Konrad Chojnacki 53. min, 2:3 Michał Laluk 59. min, 3:3 Błażej Ciesielski 63. min, 4:3 Błażej Ciesielski 70. min.

KKS Kalisz (I połowa): Zawodnik testowany - Damian Czech, Michał Grzesiek, Marcin Lis, Łukasz Grabowski, zawodnik testowany, Jakub Budrowski, Ivelin Kostov, Stayko Stoychev, zawodnik testowany, Szymon Pacholski.

KKS Kalisz (II połowa): Jędrzej Dorynek - Dominik Domagalski, zawodnik testowany (70. Stayko Stoychev), Mateusz Gawlik, Damian Matczak, Marcin Tomaszewski, Jakub Kania, Jakub Machlański, Konrad Chojnacki, Błażej Ciesielski, zawodnik testowany (70. Adam Święcicki).

LKS Gołuchów: Kamil Melka - Jakub Kościelniak, Artur Brzuśkiewicz, Grzegorz Kuś, Michał Marciszak, Łukasz Pietrzak, Krzysztof Banasiak, Krystian Robak, Mateusz Szkudlarski, Krystian Benuszak, Paweł Stempień oraz Maciej Marcinkowski, Kacper Olszyna, Michał Laluk, Przemysław Skibiszewski, Patryk Zacharczuk, Damian Adamski,