AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA ZOSTAŃ ANIOŁEM. Chcę żyć i spełniać marzenia. Przeszkadza mi tylko rak

DATA: 26 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Iza walczy z rakiem. Fot. zostananiolem.pl

  Izabela, 45-letnia kaliszanka zmaga się od kilku lat z rakiem. Zostań aniołem i wspomóż kaliszankę w walce z tą chorobą. 

  - Mam 45 lat i na imię Iza. Od 25 lat jestem mężatką i od 19 lat szczęśliwą mamą córki Adrianny. Od 7 lat zmagam się z nowotworem. Najpierw był to rak piersi, którego pokonałam i wróciłam do normalnego życia i do pracy. Jednak po 4,5 roku pojawiła się wznowa. Jak już „byłam w ogródku i witałam się z gąską” nastąpił przerzut do kości a następnie do wątroby. Walka z rakiem wątroby nie przynosi żadnych efektów, pomimo zastosowania 3 różnych chemii. Dlatego, też muszę zastosować szwajcarski lek HALAVEN , który nie jest refundowany w Polsce, aby nadal żyć i wrócić do życia społecznego.

  Działam jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Kaliski Klub „Amazonki'', jestem członkiem zarządu. W 2016 r. byłam pomysłodawczynią projektu na podstawie, którego Stowarzyszenie zorganizowało konferencję 4 listopada 2016 pt. „Porozmawiajmy o naszych bliskich” przybliżając osobom chorym i ich osobom wspierającym np. metody radzenia sobie ze stresem, wzmacnianie nadziei i komunikacji oraz 5 sesji warsztatowych dla wybranych chorych. Nadal chcę pomagać innym, którzy znaleźli się w takiej samej sytuacji jak ja. Jeśli możecie podarować mi odrobinę nadziei anielskiego wsparcia będę Wam wdzięczna. Liczę że znajdą się anioły które mi pomogą. Dziękuję, Iza - napisała kaliszanka.

  Więcej o akcji ''Zostań aniołem'' prowadzonej przez Fundację Bread of Life na stronie www.zostananiolem.pl

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.