PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Pudła KKS-u. Jarota lepsza w sparingu

DATA: 30 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS przegrał w weekend w sparingu z Jarotą Jarocin. Fot. kkskalisz.pl

Drugie spotkanie sparingowe rozegrali piłkarze KKS-u Kalisz.

Tym razem po zwycięstwie z liderem okręgówki LKS-em Gołuchów 4:3, kaliszanie zmierzyli się z ekipą Jaroty Jarocin, z którą rywalizują na boiskach III ligi. Na oblodzonym boisku w Jarocinie lepiej poradzili sobie gospodarze, którzy pokonali kaliski zespół aż 4:0. W naszym zespole wystąpiło kilku nowych, testowanych do zespołu zawodników, w tym bramkarz. Dobrą okazję przed przerwą na strzelenie bramki dla KKS-u zmarnował nowy nabytek drużyny Adam Święcicki. To jednak gospodarze do przerwy prowadzili już 2:0, a w drugiej połowie dwa kolejne gole dla nich zdobyli Christian Nnanami i Hubert Antkowiak, wykorzystując błędy naszej ekipy w defensywie.

Kolejny sparing kakaesiacy zagrają w Miliczu, a ich rywalem będzie Ślęza Wrocław.

Jarota Jarocin - KKS Kalisz 4:0 (2:0)
    Bramki: 1:0 zawodnik nieznany 3. min, 2:0 Hubert Antkowiak 33. min, 3:0 Christian Nnanami 60. min, 4:0 Hubert Antkowiak 70. min.

KKS Kalisz (I połowa): zawodnik testowany - Marcin Tomaszewski, Mateusz Gawlik, Marcin Lis, zawodnik testowany, Konrad Chojnacki, Michał Grzesiek, Błażej Ciesielski, zawodnik testowany, Adam Święcicki, Rafał Jankowski.

KKS Kalisz (II połowa): Jędrzej Dorynek - Dominik Domagalski, Damian Matczak, Damian Czech, Łukasz Grabowski, Jakub Kania, Marcin Lis (Michał Grzesiek), zawodnik testowany (60. Szymon Pacholski), Ivelin Kostov, Stayko Stoychev, zawodnik testowany.

Fot, video: Norbert Gałązka.