AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FITNESS. Wygraj trening personalny w Fit Body Expert. KONKURS

DATA: 30 stycznia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Zadbaj o dobrą formę i zgrabną sylwetkę z Fit Body Expert. Do wygrania trzy treningi personalne!

  Fit Body Expert Centrum Treningów Personalnych to nowe miejsce na fitnessowej mapie Kalisza. W kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku dużych siłowni, zadbacie tutaj o swoje zdrowie, formę i sylwetkę. Na miejscu czekają profesjonalni terenerzy personalni oraz wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt do ćwiczeń.

   

  W Fit Body Expert dowiecie się także w jaki sposób zdrowo się odżywiać. Fachowcy opracują dla Was dietę w oparciu o indywidualne potrzeby. - Nasza misja to poprawa zdrowia, kondycji i samopoczucia - podkreśla terener Damian Biernat. - Specjalizujemy się w bezpiecznej i skutecznej redukcji nadwagi, treningach sylwetkowych. Zadbamy też o powrót do formy po urazach i ciąży. Ty wybierasz jaki cel chcesz osiągnąć, a my opracowujemy indywidualny plan działania, który doprowadzi Cię do wymarzonej sylwetki.  

  Fit Body Expert Centrum Treningów Personalnych mieści się w centrum miasta przy ulicy Fabrycznej 16A. W ramach treningów czekają na Was DARMOWE miejsca do parkowania, zaledwie kilka kroków od wejścia.

   

   

  Tym razem mamy dla Was do wygrania trzy treningi personalne ze specjalistami z Fit Body Expert Centrum Treningów Personalnych.

  Aby ją zdobyć, napiszcie w komentarzach pod artykułem, co jest Waszą najlepszą motywacją do treningów? Powodzenia! Wyniki 1 marca! :)

  Iwona Markiewicz; Ewa Owczarek i Dominika Mańkowska - GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za wytrwałość! :)

  Prosimy o kontakt: 790-716-465 lub kontakt@damianbiernat.eu

   

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.