AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

LIFESTYLE. Zadbaj o zdrowie i wygląd w Fitness World!

DATA: 7 lutego 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Silna ekipa Fitness World (fot. T.Skórzewski)

  Zadbaj o zdrowie, kondycje i wygląd pod okiem najlepszych fachowców w mieście! Fitness World w Galerii Tęcza zaprasza. Tylko teraz czeka na was najlepsza promocja w roku!

  Fitness World to największy taki klub w regionie. Ma dwa piętra i jest czynny całą dobę. Wśród całej gamy zróżnicowanych zajęć grupowych znajdziemy tu między imnnymi: pilates, ab workout, hiit, jogę, gym ball training czy abt. Pod okiem najlepszych trenerów zadbacie tu o swe zdrowie, kondycje i wygląd.

  - Zapraszamy też do strefy wolnych ciężarów o powierzchni 350m2 w której znajduje się 20 ławeczek wolnostojących, 9 maszyn Hammer Strencht,  2 suwnice smitha, 3 squat rack, 2 bramy, 3 zestawy hantli i dużo nowego sprzętu - mówi manager klubu Błażej Majerowicz. - W powstałej niedawno nowej strefie mamy również profesjonalną bramę, koła gimnastyczne, linę do wspinaczki, ergometry wioślarskie, strefę wallball oraz kettlebell.  

  W klubie znajdują się obecnie dwie sale fitness, w jednej z nich mieszczą się rowerki do indoor-cycling oraz systemy taśm podwieszanych TRX. W strefie cardio czekają najnowsze sprzęty Tomahawk IC7 oraz orbitreki oraz elektroniczne schody firmy LifeFitness.

  W Fitness World jest także Strefa Malucha, czynna od poniedziałku do piatku w godzinach 16-20.

  W lutym Fitness World dla swych przyszłych i obecnych klientów przygotował atrakcyjna promocję. Dzięki niej można zapisać się do klubu bez opłat.
  - Każdy, kto przyprowadzi przyjaciela lub kolegę, otrzyma miesiąc zupełnie gratis, a jego kolega atrakcyjny zestaw startowy: torbę sportową, t-shirt i kilka innych gadżetów - mówi Błażej Majerowicz.  - Obecni klubowicze również mogą polecić kogoś i otrzymać nagrody. Zapraszamy do czynnej przez całą dobę siłowni Fitness World przy ul. 3-go Maja.

   

   

  (mik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.