AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BIZNES. Nowa hala Meyer Tool Poland

DATA: 13 lutego 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele firmy i prezydent Grzegorz Sapiński. Fot. Tomasz Staszczyk.
  W firmie Meyer Tool Poland została uroczyście oddana do użytku nowa hala produkcyjna. 

  Firma istnieje od 1951 roku i prowadzi działalność w 10 oddziałach produkcyjnych na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. W Polsce działa od 2006 roku, a główna siedziba mieści się w amerykańskim Cincinnati. Firma jest innowacyjnym dostawcą zaawansowanych technologii dla głównych światowych producentów silników lotniczych oraz turbin gazowych.

  Pod koniec ubiegłego tygodnia przy ul. Inwestorskiej w Kaliszu została oddana do użytku nowa hala firmy. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali członkowie zarządu przedsiębiorstwa i Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Serdecznie gratuluję, a zarządowi i pracownikom składam najlepsze życzenia - powiedział prezydent Sapiński. - Takie firmy jak Meyer Tool przyczyniają się do rozwoju miasta, czego nie da się przecenić. Ta inwestycja to najlepszy dowód na to, że Kalisz jest miejscem sprzyjającym przedsiębiorcom. Władze miasta są oczywiście świadome, że takie firmy jak Meyer Tool potrzebują wykwalifikowanej kadry. Dlatego jednym z naszym priorytetów jest dostosowanie standardów edukacji do potrzeb rynku pracy. Dokładamy wszelkich starań, łącznie z inwestowaniem znacznych środków, by takie firmy jak Meyer Tool miały do dyspozycji wykwalifikowana kadrę.

  Otwarcie nowego obiektu przy ul. Inwestorskiej uświetnił występ młodych artystów ze studia Piano Song Anny Kowalkiewicz-Oligny.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.