KOSZYKÓWKA. Baty z Sokołem

DATA: 14 lutego 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

KKS Energa Drogbruk Kalisz znów bez zwycięstw w II lidze. W ostatnim spotkaniu ligowym kaliszanie ulegli Sokołowi Międzychód aż 77:108.

Gospodarze wygrali pierwsze dwie kwarty 27:13 i 26:12. W trzeciej kaliszanie powalczyli, ale nie na tyle, żeby zbliżyć się do drużyny z Międzychodu. Czwarta kwarta była remisowa, ale gospodarze przez cały mecz pilnowali wyniku.

Porażka z Sokołem była już 16 przegraną w tym sezonie kaliskiej drużyny. Koszykarze KKS-u zajmują obecnie dopiero przedostatnie miejsce w tabeli II ligi grupy D. W następnej kolejce zagrają u siebie z Rawią Rawicz, a to spotkanie odbędzie się 18 lutego (godz. 17.00) w hali OSRiR-u przy ul. Łódzkiej. Z kolei 22 lutego zmierzą się u siebie w ciekawie zapowiadającym się pojedynku ze Stalą Ostrów. Ten mecz zaplanowano na godz. 20.00.