AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

MUZYKA. Kaliszanin w finale eliminacji Eurowizji

DATA: 14 lutego 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Olaf Bressa. Fot. Facebook artysty.

  19-letni kaliszanin Olaf Bressa wystąpi w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017.

  Finał eliminacji odbędzie się 18 lutego w TVP. W gronie jurorów, którzy ocenią występy, znajdą się śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska, piosenkarze Maria Sadowska i Robert Janowski, muzyk Włodek Pawlik oraz kompozytor Krzesimir Dębski. Kaliszanin Olaf Bressa w konkursie zaśpiewa piosenkę „You look good” stworzoną przy współpracy z Ashley Hicklin producentem muzycznym z Wielkiej Brytanii. Utwór ten znalazł się w gronie 10 finałowych piosenek finału krajowych eliminacji Eurowizji na 130 zgłoszonych do konkursu piosenek.

   

  Olaf Bressa śpiewa od 5 roku życia. W swoim dorobku muzycznym ma płytę ,,Młody lew'', a kilka lat temu dotarł do finału programu „Mam Talent” telewizji TVN. - Nadal ciężko mi uwierzyć, że to wszystko się dzieje. Jestem ogromnie szczęśliwy, mam nadzieję że mogę liczyć na wasze wsparcie - napisał na swoim profilu facebookowym, kaliski artysta.

  Koncert Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 transmitowany będzie 18 lutego od godz. 20.30 na antenie TVP1 oraz TVP Polonia.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.