AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Powiat kaliski najlepszy na targach turystycznych we Wrocławiu

DATA: 1 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Do odwiedzenia powiatu kaliskiego zachęcał na targach starosta Krzysztof Nosal (w środku). Fot. powiatkaliski.pl

  Wspólne stoisko "Wielkopolska", w ramach którego prezentował się Powiat Kaliski zostało ocenione jako najatrakcyjniejsze i najlepsze podczas targów turystycznych we Wrocławiu.

  Przez trzy dni Powiat Kaliski prezentował się na Międzynarodowych Targach Turystycznych w Hali Stulecia we Wrocławiu. Stoisko Powiatu odwiedziły setki zwiedzających. Mogli oni poznać atrakcyjne miejsca na terenie powiatu kaliskiego, wziąć udział w konkursie wiedzy oraz poczuć jak smakuje Powiat Kaliski w ramach promocji Szlaku Kulinarnego "Kaliskie Smaki". Targi były okazją do promocji naszego regionu przez Starostę Kaliskiego Krzysztofa Nosala, który w stolicy Dolnego Śląska opowiadał o atrakcjach Ziemi Kaliskiej i zachęcał wszystkich do jej odwiedzania. Do odwiedzania Południowej Wielkopolski zachęcał również Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

  Powiat Kaliski mógł promować się na stoisku Wielkopolski dzięki członkostwu w Wielkopolskiej Oragnizacji Turystycznej, a wspólne stoisko "Wielkopolska", w ramach którego prezentowały się także Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania zostało ocenione jako najatrakcyjniejsze i najciekawsze tegorocznej edycji targów. Otrzymało też tytuł "Najlepszego stoiska".

  16-19 marca Powiat Kaliski wraz z Regionalnym Centrum Odnawialnych Źródeł Energii w Liskowie będzie prezentował się podczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.