PIŁKA NOŻNA. Baty od Centry

DATA: 2 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej w III lidze piłkarze KKS-u przegrali z Centrą Ostrów.

To był zimny prysznic przed ligą i Pucharem Polski. ''Katem'' kaliszan w środowym sparingu okazał się Dawid Kuczyński, który dwa razy w pierwszej i raz w drugiej połowie znalazł receptę na pokonanie bramkarza KKS-u. Ten zawodnik już do przerwy zdobył dwa gole, a w drugiej połowie dorzucił trzeciego.

W sobotę o godz. 15.00 kakaesiacy rozegrają pierwszy mecz o stawkę. W ramach ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski zagrają z Orłem Mroczeń. Tydzień później czeka ich pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej. Zmierzą się w nim z Pogonią Lębork.

Centra Ostrów Wielkopolski – KKS Kalisz 3:0 (2:0)
    Bramki: 1:0 Dawid Kuczyński 25. min, 2:0 Dawid Kuczyński 36. min, 3:0 Dawid Kuczyński 50. min.

KKS Kalisz: Artur Melon (60. Krzysztof Walczak) – Mikołaj Szlacheta (46. Dominik Domagalski, Damian Czech (60. Damian Matczak), Damian Matczak (30. Mateusz Gawlik), Łukasz Grabowski (46. Błażej Ciesielski), Jakub Budrowski (46. Jakub Kania), Michał Grzesiek (46. Marcin Lis), Marcin Tomaszewski (46. Yuki Nemoto), Patryk Palat (30. Konrad Chojnacki), Stayko Stoychev (30. Adam Święcicki, 60. Szymon Pacholski), Rafał Jankowski (60. Patryk Palat).