AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Maraton Wolverine’a w Heliosie. Bilety czekają

DATA: 3 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Dziś w Heliosie Nocny Maraton Filmowy z Hugh Jackmanem w roli superbohatera Wolverine. Mamy dla Was bilety.

  Na początek „Wolverine”, potem „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, a na końcu premierowo „Logana: Wolverine” – najnowszy i prawdopodobnie ostatni filmu z Hughem Jackmanem w roli Rosomaka.

  Start: 03.03.2017r. godz. 23.00 do rana

  „Wolverine” przedstawia losy Logana, który po śmierci Jean (Famke Janssen) wyjeżdża do Japonii. Na miejscu otrzymuje zadanie ochraniania Mariko (Tao Okamoto), córki lidera yakuzy. Gdy Wolverine zakochuje się w dziewczynie musi stoczyć walkę ze stronnikami jej narzeczonego. Czy Loganowi uda się pokonać Srebrnego Samuraja?

  Natomiast „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” to kolejna odsłona przygód X-Menów. W przyszłości mutanci są bezlitośnie tropieni i wybijani przez Strażników. Przy pomocy Kitty (Ellen Page) świadomość Wolverine zostaje przeniesiona do jego młodszego ciała z początku lat 70. XX wieku. Logan musi powstrzymać Mystique (Jennifer Lawrence) przed zabiciem Bolivara Traska (Peter Dinklage), którego śmierć spowodowała wdrożenie programu Strażników.

  Ostatnim filmem, w ramach maratonu jest premiera „Logana: Wolverine”. Logan oraz schorowany profesor Xavier (Patrick Stewart) ukrywają się przy meksykańskiej granicy. Żyją w świecie, gdzie zdziesiątkowani mutanci żyją w strachu. Jednak za namową profesora Logan decyduje się na ostatnią misję i pomaga Laurze (Dafne Keen), mutantce posiadającej moce podobne do tych Wolverine’a.

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na nocny maraton. Aby je zdobyć napiszcie, który film z Hugh Jackmanem lubicie najbardziej?

   
  Bartłomiej Baszczyński - gratulacje! Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem. Dobrej zabawy! :)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.