AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BOWLING. Zagrali o Puchar Trąby Powietrznej (VIDEO)

DATA: 6 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Uczestnicy dziennikarskiego turnieju w bowling.

  Sześć dziennikarskich drużyn wzięło udział w I Towarzyskim Międzyredakcyjnym Turnieju Dziennikarskim w Bowlingu o Puchar ''Trąby Powietrznej''.

  To była przede wszystkim świetna zabawa, w której nie zabrako elementów sportowej rywalizacji. Najpierw odbyło się losowanie torów dla poszczególnych dziennikarskich drużyn, a następnie rzuty. Rywalizowano w trzech seriach, a w ostatniej emocje sięgnęły zenitu. Po zliczeniu wszystkich punktów najlepszą ekipą okazała się drużyna Radia Centrum w składzie Paweł Figiel i Olo Cuprych. Drugie miejsce zajął juniorski zespół wkaliszu.pl Grzegorz Jurek i Kuba Ciesielski, a trzecie ekipa Życia Kalisza: Rafał Lisiak i Marcin Lisiak (gościnnie).

  Na kolejnych uplasowali się: Gosia Badowska i Tomasz Tadeusz Skórzewski (wkaliszu.pl), połączone siły Calisia.pl - TV Amazing Marcin Woźniak i Michał Soliński, Ziemia Kaliska Jaś i Andrzej Kurzyńscy oraz Bartek Hypki, najprzystojniejszy zawodnik turnieju.

  Nie wynik był tu jednak najważniejszy, ale sportowa i towarzyska integracja środowiska dziennikarskiego. Nagrody i dyplomy dla wszystkich uczestników ufundował Aquapark (podziękowania dla Asi i Adriana!), kierownikiem zawodów był kolega red. Jaworowski, a organizatorem portal wkaliszu.pl. 

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.