AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Halowy Puchar Polski w Klubie Jeździeckim Wolica

DATA: 7 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Klub Jeździecki Wolica koło Kalisza zaprasza na Eliminacje do Halowego Pucharu Polski w Skokach przez Przeszkody, które odbędą się od 10 do 12 marca.

  Jednocześnie zostaną rozegrane Halowe Zawody Ogólnopolskie i Halowe Zawody Regionalne. W zawodach weźmie udział 120 zawodników na 160 koniach. Do ośrodka jeździeckiego na Wolicy przyjadą zawodnicy z całej Polski. Swój udział zapowiedział między innymi najlepszy polski jeździec, wielokrotny mistrz Polski, uczestnik Mistrzostw Europy - Jarosław Skrzyczyński z KJ Agro-Handel Śrem oraz obecny Mistrz Polski - Kamil Grzelczyk z KJ Szumlakowscy. Wysokość przeszkód w najwyższych konkursach dochodzić będzie do 150 cm.

  Zmagania sportowe odbywać się będą od piątku do niedzieli w godz. od 10.00 do 18.00 i zostaną rozegrane w jednej z największych hal jeździeckich w województwie. Będzie to największa impreza jeździecka w regionie rozegrana w tym roku. Na terenie ośrodka jeździeckiego w Wolicy znajduje się też restauracja z barem serwująca pyszne, domowe jedzenie.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.