PIŁKA RĘCZNA. Finał Kalisza Szkół Podstawowych

DATA: 8 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 18 zostały mistrzyniami Kalisza w piłce ręcznej.

Finał Mistrzostw Kalisza w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych rozegrany został w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Grupę "A" wygrała drużyna SP 17, a na drugim miejscu uplasował się zespół SP 12.

W grupie "B" wyraźnie najlepsza okazała drużyna SP 18 przed SP 15. W ścisłym finale, w meczu o trzecie miejsce zwyciężyły dziewczęta z „Dwunastki”, natomiast triumfatorkami całego turnieju okazały się młode szczypiornistki z „Osiemnastki”. Wygrana uprawnia je również do gry w finale  rejonu.