AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

OPATÓWEK. Turniej siatkówki OSP

DATA: 10 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W turnieju rywalizowały też dziewczęce drużyny. Fot. GM Opatówek.

  W Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku odbył się VI Turniej Piłki Siatkowej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Opatówek 2017.

  Turniej organizowany został przez Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP w Opatówku oraz Burmistrza Gminy Opatówek. W turnieju, w trzech kategoriach wzięło udział 15 drużyn z 7 jednostek: OSP Chełmce, OSP Porwity, OSP Tłokinia Wielka, OSP Michałów II, OSP Opatówek, OSP Sierzchów, OSP Rajsko. Wśród pań najlepsza okazała się drużyna OSP w Porwitach, a kolejne miejsca zajęły: OSP w Tłokini Wielkiej, OSP w Opatówku oraz OSP w Chełmcach. W kategorii mężczyzn do lat 16 triumfowała ekipa OSP w Opatówku, a kolejne miejsca przypadły w udziale: OSP w Chełmcach, OSP w Tłokini Wielkiej, OSP w Porwitach, OSP w Rajsku i OSP w Sierzchowie.

  Z kolei w kat. powyżej lat 16 najlepsze okazało się OSP w Chełmcach, a na kolejnych pozycjach uplasowały się OSP w Porwitach, OSP w Tłokini Wielkiej, OSP w Michałowie II i OSP w Opatówku. Najlepsze ekipy otrzymały puchary, a wszystkie drużyny dyplomy oraz piłki do gry. Wręczenia pucharów, dyplomów, nagród oraz podziękowań dokonali: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Opatówku dh Bogdan Marszał oraz przewodniczący Komisji ds. MDP dh Henryk Łazarek. Organizatorzy dziękują za pomoc wszystkim zaangażowanym w przygotowanie drużynom, uczestnikom, sędziom, obsłudze hali, władzom samorządowym i dyrekcji Gimnazjum im. Agatona i Stefana Gillerów w Opatówku za udostępnienie hali, za ciasto i drożdżówki, napoje ciepłe i zimne. 

  Podziękowania należą się również kibicom, którzy wspaniale dopingowali drużyny.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.