AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

MOTORYZACJA. Poznajmy BMW Premium Arena - nowego dealera samochodowego w Kaliszu

DATA: 10 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Podczas wieczoru zaprezentowano m.in najnowszą wersję kultowego M3 z 450-konnym silnikiem

  "Poznajmy się" - pod takim hasłem właściciele BMW Premium Arena Kalisz Justyna i Tomasz Bednarek zorganizowali spotkanie, na którym przedstawili kaliszanom swoją rodzinną firmę. Podczas wieczoru zaprezentowano też trzy wyjątkowe modele BMW.

  BMW Premium Arena Kalisz będzie pierwszym w naszym regionie salonem tej uznanej, niemieckiej marki premium. Oprócz BMW w swojej ofercie będzie miał również profesjonalny, kompleksowy serwis marek BMW i MINI. Otwarcie kaliskiego salonu BMW Premium Arena planowane jest na początek czerwca tego roku.  W miniony czwartek w hotelu Kristoff właściciele salonu BMW Justyna i Tomasz Bednarek wraz pracownikami zaprezentowali kaliszanom swoje przedsiębiorstwo, jego historię i dotychczasowe osiągnięcia. Grupa Bednarek to obecnie jeden z największych dealerów samochodowych w Łodzi i regionie. Oprócz salonu i serwisu BMW i MINI jest także autoryzowanym dealerem Skody, Seata i Volkswagena. Firma zatrudnia obecnie ponad 250 osób. Kolejnych kilkadziesiąt znajdzie pracę w nowym salonie w Kaliszu.

  - Jesteśmy rodzinną firmą, która działa od 25 lat - mówi Tomasz Bednarek. - Początkiem naszego biznesu był warsztat samochodowy, który otworzyłem zaraz po ukończeniu studiów politechnicznych. Z czasem firma zaczęła się rozrastać i rozwijać. W 2002 roku otworzyliśmy nasz pierwszy autoryzowany salon i serwis marki Skoda w miejscowości Dobroń koło Pabianic. Rozpoczęliśmy współpracę z markami Skoda, Seat, Volkswagen i w końcu BMW oraz MINI. Od samego początku wartościami, którymi się kierujemy są uczciwość i pracowitość. Pod tym kątem staramy się zatrudniać pracowników. Chcemy, aby oni także reprezentowali wartości, które są prawdziwą siłą naszej firmy.

  Firma Państwa Justyny i Tomasza Bednarek obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia działalności. Jej ambasadorem jest od kilku lat znany i utytułowany pilot rajdowy Maciej Wisławski, który wraz z Krzysztofem Hołowczycem zdobywał największe rajdowe trofea Europy.

  - To dla mnie ogromna radość i zaszczyt - mówi Wisławski. - Cieszę się, że mogę współpracować z państwem Bednarek, którzy są prawdziwymi miłośnikami motoryzacji i podobnie jak ja kochają samochody i związane z nimi emocje.  W trakcie czwartkowego wieczoru zaprezentowano trzy wyjątkowe modele niemieckiej marki: dynamiczne i ekologiczne BMW i3 o napędzie elektrycznym, sportowe 450-konne BMW M3 Competition oraz najnowszą generację BMW serii 5 z inteligentnym napędem xDrive. Goście oprócz oglądania, mogli także wypróbować osiągi i możliwości samochodów BMW podczas jazd próbnych. Emocji nie brakowało.

  (mik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.