AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Sprzęt AGD od Energi trafił do kaliskich placówek

DATA: 16 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kalisz zwyciężył w  w regionalnym etapie 8. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą”. Nagrodą jest nowoczesny sprzęt AGD o łącznej wartości 10.000 złotych, który trafił do ośmiu kaliskich placówek.

  Nagrody trafiły do: Centrum Interwencji Kryzysowej, kaliskiego koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, Domu Dziecka, Caritas Diecezji Kaliskiej, Domu Pomocy Społecznej, Dziennego  Domu Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy „Tulipan”, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

  - Dziękuję wszystkim, którzy docenili urodę naszego miasta i oddali na nie głos. Pokazaliśmy, że jesteśmy najpiękniejszym miastem w Wielkopolsce i jednocześnie zdobyliśmy cenne nagrody, które mamy przyjemność przekazać potrzebującym - mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Pomagamy nieustająco, ale każde kolejne wsparcie jest nieocenione. Nagrody od Energii przeznaczyliśmy na potrzeby kaliskich placówek. Lodówki, pralki, kuchenki i inne energooszczędne urządzenia usprawnią funkcjonowanie poszczególnych jednostek.

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.