AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Maraton Grozy w Heliosie

DATA: 20 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W piątek 24 marca noc grozy w Kinie Helios. Na ekranie aż dwie premiery, „Baba Jaga” i „Lokatorzy, a także „Zło we mnie” i „Lekarstwo na życie”. Mamy dla was bilety!

  Film „Baba Jaga” oparty jest na przerażającej opowieści o demonie zamieszkującym tajemniczą posiadłość. Trafia do niej nastoletnia Chloe (Lucy Boynton), która postanawia zmierzyć się z demonem i budzi uśpione złe moce. „Zło we mnie” natomiast to opowieść o Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton). Dziewczyny w czasie przerwy świątecznej zostają w internacie przy katolickiej szkole, do której uczęszczają. W podziemiach szkoły budzą się demony, które zagrażają życiu dziewcząt.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Bohaterami „Lokatorów” są Dan (Michael Reed) i Jessica (Elise Couture), którzy kupują opuszczony pensjonat. Mimo legend, które krążą nad starym budynkiem, postanawiają przywrócić go do świetności. Na ich drodze stoją jednak niebezpieczne demony, wcielenia poprzednich lokatorów pensjonatu.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  „Lekarstwo na życie” to thriller psychologiczny w reżyserii Gore’a Verbinskiego, twórcy „Piratów z Karaibów” i „The Ring”. Bohaterem filmu jest Lockhart (Dane DeHaan), pracownik korporacji, który otrzymuje zadanie odebrania swojego szefa z owego ośrodka. Na miejscu okazuje się, że wnętrze budynku ukrywa mroczne sekrety, które Lockhart musi rozwiązać, aby ocalić swoje życie.

  Czy wszystkim bohaterom uda się przetrwać i zwyciężyć przerażające złe moce czające gdzieś w pobliżu? Przekonacie się już niebawem na Maratonie Grozy w kinie Helios.

  Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na nocny maraton grizy. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzach pod artykułem, czego najbardziej boicie się w Kaliszu? :)

  Łukasz Kochaniec i Kasia Szcześniak - gratulacje! Zaproszenia do odebrania w kasie kina przed seansem. Dobrej zabawy! :)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.