AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Jest moc, jest szóste zwycięstwo!

DATA: 21 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Szczypiorniści MKS-u znów wygrali i nadal są w czołówce I ligi. Fot. Karina Zachara.

  Świetną passę mają piłkarze ręczni MKS-u Kalisz. W weekend podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki odnieśli szóste z rzędu zwycięstwo w I lidze.

  Kaliszanie wygrali na wyjeździe z Moto Jelcz Oława 25:19, kontrolując praktycznie od początku do końca całe spotkanie. Goście objęli szybko prowadzenie 4:1, a na przerwę schodzili wygrywając 9:7. W drugiej połowie kaliszanie powiększyli jeszcze bardziej swoje prowadzenie i na dwie minuty przed końcem spotkania wygrywali 23:17. Rezultat meczu ustalił Michał Drej, który w całym spotkaniu zdobył osiem bramek i był wyróżniającym się zawodnikiem kaliskiej drużyny.

  W czołówce tabeli po 20 kolejce I ligi nie zaszły większe zmiany. Obok MKS-u swój mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrał lider Olimpia Piekary Śląskie (było 31:22) i kaliszanie nadal zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą tylko jednego punktu do Olimpii. Kolejne spotkanie szczypiorniści MKS-u rozegrają również na wyjeździe z MTS Chrzanów. 

  (jav)

  Moto-Jelcz Oława - MKS Kalisz 19:25 (7:9)

  Moto-Jelcz: Glabik, Muszak – Klinger 8, Herudziński 4, Cepielik 2, Dudkowski 2, Koprowski 2, Markiewicz 1, Celek, Rutkowski, Wiewiórski.

  Kary: 4. min. Rzuty karne: 1/1.

  MKS: Jarosz, Marciniak – Drej 8, Bałwas 5, Adamski 4, Rosiek 4, Misiejuk 2, Mosiołek 2, Bożek, Galewski, Kobusiński, Książek, Piosik.

  Kary: 4. min. Rzuty karne: 3/4.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.