AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZABÓJSTWO. 22-letni mieszkaniec gminy Blizanów zamordowany we Francji

DATA: 23 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Śledczy natychmiast przyjechali na miejsce. fot. Dominique Leriche/varmatin.com

  22-letni meszkaniec gminy Blizanów zamordowany we Francji. Leżące w kałuży krwi zwłoki mężczyzny ujawniono w wynajmowanym przez niego mieszkaniu w La Seyne-sur-Mer koło Tulonu.

  Zwłoki mężczyzny ujawniono we wtorek 20 marca w zajmowanym przez niego mieszkaniu w miejscowości La Seyne-sur-Mer koło Tulonu na południu Francji. Ofiara zginęła od ciosów zadanych najprawdopodobniej nożem.

  Jak podają francuskie media, mężczyzna wykrwawiał się kilkanaście godzin. Spod drzwi jego mieszkania wypływała kałuża krwi. Zauważyli ją mieszkający w pobliżu robotnicy, którzy znali ofiarę. To oni pierwsi zaalarmowali policję. 

  Sprawę bada prokuratura w Tulonie. Przesłuchano już mieszkających w pobliżu budowlańców. Zlecona została sekcja zwłok 22-latka. 

  Zamordowany to Szymon K.- mieszkaniec wsi Jastrzębniki w gminie Blizanów. We Francji przebywał m.in. ze swoim kolegą Mateuszem. Od kilku dni nie ma z nim kontaktu. 

  Mateusz K. ostatni raz logował się do swojego konta na Facebook'u w niedzielę 19 marca - dzień przed znalezieniem zwłok jego kolegi. Nie wiadomo czy miał jakiś związek z zabójstwem. Poszukują go znajomi, rodzina oraz policja. 

   

  (mik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.