AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Premiera: „Power Rangers” w Heliosie

DATA: 24 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  24 marca w kinie Helios odbędzie się premiera „Power Rangersów”, uwspółcześnionej kinowej wersji serialu z lat 90. Dla fanów mamy trzy oryginalne plecaki "Power Rangers".

  Bohaterami filmu jest piątka uczniów szkoły średniej, którzy mieszkają w małym miasteczku Angel Grove. Pewnego dnia Jason (Dacre Montgomery), Kimberly (Naomi Scott), Billy (RJ Cyler), Zack (Ludi Lin) i Trini (Becky G.) otrzymują wyjątkowe moce. Dzięki nim mogą uratować nie tylko miasteczko, z którego pochodzą, ale i całą planetę przed nadchodzącym z kosmosu niebezpieczeństwem. Najpierw jednak muszą nauczyć się współpracy w grupie oraz poradzić sobie ze swoimi codziennymi problemami.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Wśród nastoletnich aktorów w filmie pojawi się Dacre Montgomery („Stranger Things”) czy Naomi Scott („Marsjanin”). Na ekranie zobaczymy również Bryana Cranstona w roli Zordona oraz Elizabeth Banks w roli Rity.

  Serdecznie zapraszamy do kina Helios na seanse „Power Rangersów”. Szczegóły dotyczące repertuaru oraz możliwość zakupu biletu znajdują się na stronie kina.

  Mamy dla Was niespodzianki od Kina Helios: trzy oryginalne plecaki "Power Rangers". Aby je zdobyć, napiszcie w komentarzach pod artykułem co będziecie nosić w plecaku "Power Rangers" ;)

  Plecaki otrzymują: Aneta Przybyłek, Emilia Kochaniec, Karolina Wasiak-Borowiec. Gratulacje! Nagrody do odebrania w Kinie Helios. 

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.