AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Światowy Dzień Autyzmu. Niebieska Niedziela w "Nowej Nadziei"

DATA: 28 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Nowa Nadzieja” zaprasza na obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w niedzielę 2 kwietnia w siedzibie fundacji przy ul. Nowy Świat 13.

  Rodzice – jeśli Wasze dziecko ma zdiagnozowany autyzm (bądź inne zaburzenie z grupy całościowych zaburzeń rozwoju), jesteście w trakcie diagnozy, niepokoicie się rozwojem swojego dziecka i zastanawiacie się, czy podjąć diagnostykę, chcecie zasięgnąć rady w sprawie prowadzonej terapii, prowadzicie dietę dziecka z zaburzeniami rozwoju, zastanawiacie się nad wprowadzeniem diety, wasze dziecko ma zaburzenia z zakresu integracji sensorycznej (lub je podejrzewacie), czy po prostu chcecie porozmawiać o swoich problemach – Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Nowa Nadzieja” zaprasza na obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

  2 kwietnia w godzinach od 12.00 do 18.00 odbędą się bezpłatne konsultacje, które poprowadzą:
  • dr Justyna Leszka, dyrektor Ośrodka Diagnozy i Terapii
  • lek. Med. Eryka Gabrysiak – pediatra
  • mgr Magdalena Dostal – terapeuta integracji sensorycznej
  • mgr Joanna Dolna – pedagog specjalny, konsultant ds. żywienia
  • mgr Marlena Ulrych – psycholog
  Organizatorzy proszą o telefoniczne zapisy pod nr 693 887 884

  Jeżeli jesteś profesjonalistą: nauczycielem, pedagogiem, psychologiem, terapeutą, pracujesz z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, działasz w organizacji pozarządowej, masz doświadczenie i chcesz się nim podzielić, masz wątpliwości i chcesz o nich porozmawiać, szukasz podobnych sobie osób – niezależnie czy jesteś na początku drogi czy jesteś ekspertem – Fundacja „Nowa Nadzieja” zaprasza do Strefy Profesjonalisty. Pierwsze spotkanie 2 kwietnia o godz. 17.00.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.