AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

TRAGEDIA. Zwłoki w zbiorniku wodnym w La Seyne-sur-Mer we Francji

DATA: 31 marca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Tragedia wydarzyła się na południu Francji. Fot. varmatin.com / Dominique Leriche
  W zbiorniku wodnym w La Seyne-sur-Mer we Francji znaleziono zwłoki mężczyzny. Czy jest to ciało poszukiwanego od kilkunastu dni mieszkańca gm. Blizanów w powiecie kaliskim?

  Według miejscowego portalu varmatin.com zwłoki niezydentyfikowanego dotąd mężczyzny znaleziono w środę w jednym ze zbiorników wodnych w tej samej miejscowości, w której mieszkał poszukiwany 22-letni mieszkaniec gm. Blizanów. Czy jest to młody Polak? Na razie francuscy śledczy nie potwierdzili tej informacji. 

  Zaginiony 22-letni Mateusz, którego poszukują policja i rodzina, mógł być świadkiem zabójstwa swojego współlokatora również mieszkańca powiatu kaliskiego Szymona K., który zginął wieczorem 19 marca od ciosu nożem zadanym w klatkę piersiową. Kilka godzin wcześniej zamordowany i poszukiwany byli aktywni na facebooku, na którym zamieścili wspólne zdjęcie i korespondowali ze znajomi. Mężczyzni znali się jeszcze ze szkolnych czasów, od wielu lat i razem przyjechali do Francji do pracy. Ciało Szymona K. zostało znalezione w wynajmowanym wspólnie z poszukiwanym Mateuszem pokoju. Ten ostatni zniknął. W pokoju znaleziono jego dokumenty, telefon komórkowy i rzeczy osobiste.

  Znaleziony w zbiorniku wodnym mężczyzna według śledczych nie żył od kilku dni. Na razie jego tożsamość nie została jeszcze potwierdzona. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi francuska policja.

  (nel) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.