AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

TARGI. Tłumy na AGROMARSZu

DATA: 2 kwietnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Odwiedzający mogli przyjrzeć się między innymi ciągnikom rolniczym

  Maszyny i ciągniki rolnicze, doradztwo i konsultacje, środki do produkcji i kiermasz ogrodniczy - w Marszewie odbyły się Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ.

  Na tłumy odwiedzających w marszewskim Centrum Edukacyjno-Wystawowym wiosenne Targi czekało ponad 150 firm prezentujących nie tylko sprzęt rolniczy, wyposażenie obiektów inwentarskich, materiały budowlane, ale także firmy paszowe, nawozowe oraz handlujące materiałem siewnym i nasadzeniowym.

   

  Rolnicy mogli otrzymać informacje na stanowiskach między innymi Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, czy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a specjaliści branżowi i konsultanci Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego udzielali porad na temat dostępnych dotacji, podatków ubezpieczeń, czy produkcji rolno-ogrodniczej.

   

  Tradycyjnym elementem Targów był kiermasz ogrodniczy z roślinami rabatowymi, owocowymi i ozdobnymi, bylinami, cebulami kwiatowymi, czy wyrobami z wikliny. Honorowy patronat nad imprezą objął Wojewoda Wielkopolski, a partnerem Targów była Wielkopolska Izba Rolnicza.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.