AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KUCHNIA. Wegańska Wielkanoc

DATA: 5 kwietnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  ''Kaliska Kuchnia Społeczna - wegańska Wielkanoc'' to impreza, która odbędzie się w niedzielę, 9 kwietnia w BlokoBlisko przy ul. Chopina 23.

   

  Na imprezę zapraszają popularna kaliska blogerka z Pichconko.pl Ewelina Brodnicka i BlokoBlisko Bouldering Center. - Zasada jest prosta, wystarczy przynieść swą własną, wegańską potrawę nawiązującą do tych, które lądują na wielkanocnych stołach by spróbować dań innych uczestników imprezy lub zapłacić wstęp w wysokości 15 złotych, najeść się i nie zawracać sobie głowy gotowaniem. Potrawy wykonujemy samodzielnie a w trakcie ich gotowania wykluczone jest użycie mięsa (w tym oczywiście owoców morza), żelatyny, czy produktów pochodzenia zwierzęcego typu mleko i jego przetwory, sery, masło, niektóre margaryny (zawierają tłuszcze zwierzęce), jaja, miód, żelatyna itp. Warto pamiętać by wykonać opis swojego dania a nawet przygotować ulotki z przepisami. Każda potrawa zostanie także sfotografowana, prosimy więc o przyniesienie dań w schludnych naczyniach. Uczestnicy imprezy powinni posiadać także własne sztućce, kubek oraz talerz - napisali organizatorzy Wegańskiej Wielkanocy.
  Cały dochód uzbierany z datków zostanie przekazany na wsparcie kaliskiego oddziału Fundacji Bread of Life. Impreza odbędzie się w niedzielę, 9 kwietnia w godz. 16.00-19.00 w BlokoBlisko przy ul. Chopina 23.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.