AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Gala Finałowa Wielkopolska Miss

DATA: 16 maja 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kandydatki na Wielkopolską Miss zaprezentują się już w najbliższą sobotę podczas finałowej gali w Kaliszu. Fot. materiały organizatora konkursu.

  20 maja w auli WPA-UAM odbędzie się finałowa gala konkursu Wielkopolska Miss oraz Wielkopolska Miss Nastolatek 2017. Można jeszcze kupować bilety na galę.

  Konkurs Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek to najbardziej prestiżowych konkurs piękności w Wielkopolsce oraz jeden z trzech w Polsce. Obecny kształt i misja konkursu zostały oparte na tradycji organizacji wyborów najpiękniejszych Wielkopolanek i Polek. Podczas sobotniej uroczystej gali w sali Konferencyjno - Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego WPA-UAM przy Nowym Świecie 28-30 po raz kolejny przyznana zostanie korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki. Jedną z kandydatek do zdobycia korony jest kaliszanka Martyna Bąkowska. Prowadzącymi galę będą Wacław Tomalak oraz kaliszanka Klaudia Strojwąs (Miss Wielkopolski 2015, TOP15 Miss Polski 2015).

  Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności. Bilety na imprezę są dostępne na stronie organizatora konkursu: wielkopolskamiss.pl

  Po gali dla wszystkich gości odbędzie się bankiet koronacyjny w ekskluzywnym YOYO bowling&club w Ostrowie Wielkopolskim. Na kaliską Galę Finałową konkursu Wielkopolska Miss oraz Wielkopolska Miss Nastolatek 2017 zapraszają GOmodels.pl - Agencja hostess i modelek oraz Sławomir Stopczyk. Patronat nad konkursem sprawują redakcje ''Expressu Kaliskiego'' i portalu wkaliszu.pl

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.