PIŁKA NOŻNA. Zabójczy kwadrans Wdy

DATA: 22 maja 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

Bez punktów ze Świecia wrócili piłkarze KKS-u.

Kaliszanie pojechali na sobotni mecz do Wdy przynajmniej po jeden punkt. Tymczasem wrócili bez punktów i z bagażem czterech bramek. W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie w 22 minucie po strzale Dawida Retlewskiego. Wyrównujący gol dla KKS-u padł w 34 minucie, a zdobył go Konrad Chojnacki. Po zmianie stron nastąpił jednak zabójczy kwadrans Wdy, podczas którego gospodarze zdobyli trzy gole. Od 51 do 60 minucie bramki dla Wdy zdobyli dwukrotnie Maciej Rożnowski oraz raz Bartosz Czerwiński i kaliszanie przegrali to spotkanie 1:4.

Do końca sezonu pozostało jeszcze pięć kolejek w III lidze. Następne spotkanie piłkarze KKS-u rozegrają na własnym obiekcie a ich rywalem będzie GKS Przodkowo.

Wda Świecie - KKS Kalisz 4:1 (1:1)
    Bramki: 1:0 Dawid Retlewski 22. min, 1:1 Konrad Chojnacki 34. min, 2:1 Maciej Rożnowski 51. min, 3:1 Bartosz Czerwiński 52. min, 4:1 Maciej Rożnowski 60. min