AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FOTOGRAFIE. ''Podziel się Swoją historią''. Przedłużona akcja

DATA: 31 maja 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Dawny zlot motocyklowy w centrum Kalisza. Fot. Wirtualne Muzeum Fotografii Kalisza.

  Sporym zainteresowaniem cieszy się wśród kaliszan akcja "Podziel się Swoją historią". Organizatorzy postanowili przedłużyć ją o kilka dni.

  - W związku z bardzo dużym oddźwiękiem oraz na prośbę wielu osób, nie tylko z Kalisza naszą akcję przedłużamy o kilka dni - mówi Tomasz Chlebba, organizator akcji i twórca Wirtualnego Muzeum Fotografii Kalisza. - Do tej pory otrzymaliśmy blisko 500 zdjęć, z których wybierzemy około 40-50 na wystawę i do publikacji w książce. Aktualnie trwają prace programistów, którzy dostosowują stronę Wirtualnego Muzeum Fotografii Kalisza do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

  Miejscem zbiórki fotografii jest siedziba Klubu Osiedlowego KSM przy ul. Serbinowskiej 25, gdzie w godz. od 14:00 do 19:00 do końca tego tygodnia mieszkańcy mogą przynosić swoje zdjęcia. Efekty akcji zostaną zaprezentowane na ogólnodostępnej wystawie w tymże Klubie Osiedlowym, która będzie eksponowana od połowy czerwca do końca lipca. Ponadto planowany jest druk książki-albumu, zawierającego udostępnione fotografie, którą otrzyma bezpłatnie każda osoba której fotografie znajdą się w wydawnictwie. Najciekawsze zdjęcia trafią także na stronę internetową Wirtualnego Muzeum Fotografii Kalisza (www.wmf.kalisz.pl), która dostosowana zostanie do wyświetlania także na urządzeniach mobilnych. 

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.