AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KOLARSTWO. Szukają olimpijczyków

DATA: 12 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Czołowe miejsca w XXVII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS „Szukamy Następców Olimpijczyków” zajęli młodzi kolarze KTK. 

  Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Przewodniczącego Krajowego Zrzeszenia LZS to jedna z najważniejszych imprez kolarskich dla młodych zawodniczek i zawodników w Polsce.

  Tegoroczna edycja imprezy trwała trzy dni. Rozpoczęła się w piątek w Kobylej Górze, a zakończyła w niedzielę w Droszewie. Rywalizacja toczyła się w kategorii żaków, żaczek, młodzików, młodziczek, juniorów młodszych i juniorek młodszych. Bardzo dobrze w kategorii zaków zaprezentował się Joachim Adamcio. Podopieczny trenera Jakuba Dąbrowskiego startujący podczas kolejnych etapów w swojej kategorii wiekowej zajmował odpowiednio drugie, pierwsze oraz czwarte miejsce. W klasyfikacji generalnej młodzików siódmy był Adam Andrzejak, a ósmy wśród juniorów młodszych Mieszko Jaśkiewicz. Z kolei wyścig ze startu wspólnego o mistrzostwo Wielkopolski młodzików wygrał Kacper Chrystek. - To była bardzo udana impreza - powiedział Lucjusz Wasielewski, prezes Wielkopolskiego Związku Kolarskiego. 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.