AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Nowy terminarz III ligi. Sprawdź z kim zagra KKS?

DATA: 13 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Z Jarotą Jarocin piłkarze KKS-u Kalisz zagrają już w trzeciej kolejce nowego sezonu. Fot. Karina Zachara.

    Bałtyk Gdynia, Polonia Środa Wielkopolska oraz Jarota Jarocin to pierwsi rywale piłkarzy KKS-u Kalisz w nowym sezonie 2017/18. 

    W nowym sezonie 2017/18 do rywalizacji w III lidze 2 grupie przystąpi 18 drużyn. W tym gronie znalazł się spadkowicz z II ligi Kotwica Kołobrzeg oraz czterech beniaminków: Centra Ostrów, Wierzyca Pelpin, Unia Solec Kujawski i Energetyk Gryfino.

    Runda jesienna III ligi rozpocznie się 12 sierpnia, a zakończy 25 listopada. Na początek rozgrywek kaliszanie zmierzą się na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia. Bałtyk to jeden z faworytów do awansu do II ligi. Później podopiecznych trenera Piotra Morawskiego czekają dwa spotkania u siebie z Polonią Środa oraz Jarotą Jarocin. Polonia to zdobywca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Z kolei Jarota to odwieczny derbowy rywal KKS-u. - Początek nowego sezonu zapowiada się bardzo ciekawie - twierdzi Robert Trzęsała, prezes KKS-u. - Zapraszamy wszystkich kibiców na nasze mecze w III lidze.

    Pierwsze spotkania u siebie nowego sezonu KKS będzie rozgrywał jeszcze na stadionie przy Wale Matejki. Zmodernizowany stadion miejski przy ul. Łódzkiej ma zostać oddany do użytku dopiero jesienią. 

    (jav)


    Mecze z udziałem KKS-u Kalisz - sezon 2017/18
    1. Bałtyk Gdynia – KKS Kalisz (12/13.08)
    2. KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska (19/20.08)
    3. KKS Kalisz – Jarota Jarocin (23.08)
    4. Pogoń II Szczecin – KKS Kalisz (26/27.08)
    5. KKS Kalisz – GKS Przodkowo (2/3.09)
    6. Lech II Poznań – KKS Kalisz (9/10.09)
    7.  KKS Kalisz – Elana Toruń (16/17.09)
    8. Energetyk Gryfino – KKS Kalisz (23/24.09)
    9. KKS Kalisz – Górnik Konin (30.09/01.10)
    10. Wda Świecie – KKS Kalisz (7/8.10)
    11. KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski (14/15.10)
    12. Wierzyca Pelplin – KKS Kalisz (21/22.10)
    13. KKS Kalisz – KS Chawszczyno (28/29.10)
    14. Unia Solec Kujawski – KKS Kalisz (4/5.11)
    15. KKS Kalisz – Kotwica Kołobrzeg (11/12.11)
    16. Świt Szczecin – KKS Kalisz (18/19.11)
    17. KKS Kalisz – Sokół Kleczew (25/26.11)

     

    Terminarz III ligi - sezon 2017/18

    Kolejka 1 – 12-13 sierpnia

    Centra Ostrów Wielkopolski – Pogoń II Szczecin
    Wierzyca Pelplin – Wda Świecie
    KS Chwaszczyno – Górnik Konin
    Unia Solec Kujawski – Energetyk Gryfino
    Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń
    Świt Skolwin (Szczecin) – Lech II Poznań
    Sokół Kleczew – GKS Przodkowo
    Bałtyk Gdynia – KKS Kalisz
    Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin

    Kolejka 2 – 19-20 sierpnia
    Pogoń II Szczecin – Jarota Jarocin
    KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska
    GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia
    Lech II Poznań – Sokół Kleczew
    Elana Toruń – Świt Skolwin (Szczecin)
    Energetyk Gryfino – Kotwica Kołobrzeg
    Górnik Konin – Unia Solec Kujawski
    Wda Świecie – KS Chwaszczyno
    Centra Ostrów Wielkopolski – Wierzyca Pelplin

    Kolejka 3 – 23 sierpnia
    Wierzyca Pelplin – Pogoń II Szczecin
    KS Chwaszczyno – Centra Ostrów Wielkopolski
    Unia Solec Kujawski – Wda Świecie
    Kotwica Kołobrzeg – Górnik Konin
    Świt Skolwin (Szczecin) – Energetyk Gryfino
    Sokół Kleczew – Elana Toruń
    Bałtyk Gdynia – Lech II Poznań
    Polonia Środa Wielkopolska – GKS Przodkowo
    KKS Kalisz – Jarota Jarocin

    Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
    Pogoń II Szczecin – KKS Kalisz
    GKS Przodkowo – Jarota Jarocin
    Lech II Poznań – Polonia Środa Wielkopolska
    Elana Toruń – Bałtyk Gdynia
    Energetyk Gryfino – Sokół Kleczew
    Górnik Konin – Świt Skolwin (Szczecin)
    Wda Świecie – Kotwica Kołobrzeg
    Centra Ostrów Wielkopolski – Unia Solec Kujawski
    Wierzyca Pelplin – KS Chwaszczyno

    Kolejka 5 – 2-3 września
    KS Chwaszczyno – Pogoń II Szczecin
    Unia Solec Kujawski – Wierzyca Pelplin
    Kotwica Kołobrzeg – Centra Ostrów Wielkopolski
    Świt Skolwin (Szczecin) – Wda Świecie
    Sokół Kleczew – Górnik Konin
    Bałtyk Gdynia – Energetyk Gryfino
    Polonia Środa Wielkopolska – Elana Toruń
    Jarota Jarocin – Lech II Poznań
    KKS Kalisz – GKS Przodkowo

    Kolejka 6 – 9-10 września
    Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo
    Lech II Poznań – KKS Kalisz
    Elana Toruń – Jarota Jarocin
    Energetyk Gryfino – Polonia Środa Wielkopolska
    Górnik Konin – Bałtyk Gdynia
    Wda Świecie – Sokół Kleczew
    Centra Ostrów Wielkopolski – Świt Skolwin (Szczecin)
    Wierzyca Pelplin – Kotwica Kołobrzeg
    KS Chwaszczyno – Unia Solec Kujawski

    Kolejka 7 – 16-17 września
    Unia Solec Kujawski – Pogoń II Szczecin
    Kotwica Kołobrzeg – KS Chwaszczyno
    Świt Skolwin (Szczecin) – Wierzyca Pelplin
    Sokół Kleczew – Centra Ostrów Wielkopolski
    Bałtyk Gdynia – Wda Świecie
    Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Konin
    Jarota Jarocin – Energetyk Gryfino
    KKS Kalisz – Elana Toruń
    GKS Przodkowo – Lech II Poznań

    Kolejka 8 – 23-24 września
    Pogoń II Szczecin – Lech II Poznań
    Elana Toruń – GKS Przodkowo
    Energetyk Gryfino – KKS Kalisz
    Górnik Konin – Jarota Jarocin
    Wda Świecie – Polonia Środa Wielkopolska
    Centra Ostrów Wielkopolski – Bałtyk Gdynia
    Wierzyca Pelplin – Sokół Kleczew
    KS Chwaszczyno – Świt Skolwin (Szczecin)
    Unia Solec Kujawski – Kotwica Kołobrzeg

    Kolejka 9 - 30 września-1 października
    Kotwica Kołobrzeg – Pogoń II Szczecin
    Świt Skolwin (Szczecin) – Unia Solec Kujawski
    Sokół Kleczew – KS Chwaszczyno
    Bałtyk Gdynia – Wierzyca Pelplin
    Polonia Środa Wielkopolska – Centra Ostrów Wielkopolski
    Jarota Jarocin – Wda Świecie
    KKS Kalisz – Górnik Konin
    GKS Przodkowo – Energetyk Gryfino
    Lech II Poznań – Elana Toruń

    Kolejka 10 – 7-8 października
    Pogoń II Szczecin – Elana Toruń
    Energetyk Gryfino – Lech II Poznań
    Górnik Konin – GKS Przodkowo
    Wda Świecie – KKS Kalisz
    Centra Ostrów Wielkopolski – Jarota Jarocin
    Wierzyca Pelplin – Polonia Środa Wielkopolska
    KS Chwaszczyno – Bałtyk Gdynia
    Unia Solec Kujawski – Sokół Kleczew
    Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin (Szczecin)

    Kolejka 11 – 14-15 października
    Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń II Szczecin
    Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg
    Bałtyk Gdynia – Unia Solec Kujawski
    Polonia Środa Wielkopolska – KS Chwaszczyno
    Jarota Jarocin – Wierzyca Pelplin
    KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski
    GKS Przodkowo – Wda Świecie
    Lech II Poznań – Górnik Konin
    Elana Toruń – Energetyk Gryfino

    Kolejka 12 – 21-22 października
    Pogoń II Szczecin – Energetyk Gryfino
    Górnik Konin – Elana Toruń
    Wda Świecie – Lech II Poznań
    Centra Ostrów Wielkopolski – GKS Przodkowo
    Wierzyca Pelplin – KKS Kalisz
    KS Chwaszczyno – Jarota Jarocin
    Unia Solec Kujawski – Polonia Środa Wielkopolska
    Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia
    Świt Skolwin (Szczecin) – Sokół Kleczew

    Kolejka 13 – 28-29 października
    Sokół Kleczew – Pogoń II Szczecin
    Bałtyk Gdynia – Świt Skolwin (Szczecin)
    Polonia Środa Wielkopolska – Kotwica Kołobrzeg
    Jarota Jarocin – Unia Solec Kujawski
    KKS Kalisz – KS Chwaszczyno
    GKS Przodkowo – Wierzyca Pelplin
    Lech II Poznań – Centra Ostrów Wielkopolski
    Elana Toruń – Wda Świecie
    Energetyk Gryfino – Górnik Konin

    Kolejka 14 – 4-5 listopada
    Pogoń II Szczecin – Górnik Konin
    Wda Świecie – Energetyk Gryfino
    Centra Ostrów Wielkopolski – Elana Toruń
    Wierzyca Pelplin – Lech II Poznań
    KS Chwaszczyno – GKS Przodkowo
    Unia Solec Kujawski – KKS Kalisz
    Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin
    Świt Skolwin (Szczecin) – Polonia Środa Wielkopolska
    Sokół Kleczew – Bałtyk Gdynia

    Kolejka 15 – 11-12 listopada
    Bałtyk Gdynia – Pogoń II Szczecin
    Polonia Środa Wielkopolska – Sokół Kleczew
    Jarota Jarocin – Świt Skolwin (Szczecin)
    KKS Kalisz – Kotwica Kołobrzeg
    GKS Przodkowo – Unia Solec Kujawski
    Lech II Poznań – KS Chwaszczyno
    Elana Toruń – Wierzyca Pelplin
    Energetyk Gryfino – Centra Ostrów Wielkopolski
    Górnik Konin – Wda Świecie

    Kolejka 16 – 18-19 listopada
    Pogoń II Szczecin – Wda Świecie
    Centra Ostrów Wielkopolski – Górnik Konin
    Wierzyca Pelplin – Energetyk Gryfino
    KS Chwaszczyno – Elana Toruń
    Unia Solec Kujawski – Lech II Poznań
    Kotwica Kołobrzeg – GKS Przodkowo
    Świt Skolwin (Szczecin) – KKS Kalisz
    Sokół Kleczew – Jarota Jarocin
    Bałtyk Gdynia – Polonia Środa Wielkopolska

    Kolejka 17 – 25-26 listopada
    Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń II Szczecin
    Jarota Jarocin – Bałtyk Gdynia
    KKS Kalisz – Sokół Kleczew
    GKS Przodkowo – Świt Skolwin (Szczecin)
    Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg
    Elana Toruń – Unia Solec Kujawski
    Energetyk Gryfino – KS Chwaszczyno
    Górnik Konin – Wierzyca Pelplin
    Wda Świecie – Centra Ostrów Wielkopolski

     

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.