AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SPORT. Wybierz herb MKS-u Kalisz

DATA: 15 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Arek Galewski i Kamil Adamski zagrają razem z zespołem w ekstraklasie szczypiornistów. Fot. Karina Zachara.

  MKS Kalisz będzie miał nowy herb. Znak klubowy wybiorą w głosowaniu kibice – internauci. Głosowanie zakończy się w poniedziałek w samo południe.

  Dotychczasowy herb klubu, trzeba było zmieniać, ponieważ nie było wiadomo, kto jest właścicielem praw autorskich. – Nie chcieliśmy, żeby w bliższej bądź dalszej przyszłości, ktoś oskarżył nas o przywłaszczenie znaku graficznego, do którego nie mamy praw – mówi Błażej Wojtyła, prezes MKS-u Kalisz. – Właśnie dlatego postanowiliśmy zmienić logotyp, a w zasadzie klubowy herb, bo tak należałoby traktować znak graficzny, identyfikujący klub.

   

  Kilku grafików przygotowało własne projekty, z których władze MKS-u Kalisz wybrały pięć. - Decyzja o wyborze herbu nie jest łatwa, a czasu mamy mało, ponieważ w przyszłym tygodniu herb trzeba zgłosić do organizatora rozgrywek ligowych, a ponadto musimy zamówić stroje meczowe zawodników, czy materiały poligraficzne. Dlatego postanowiliśmy poprosić o pomoc kibiców – dodaje prezes Wojtyła.

   

  Głosować można przez cały weekend i w poniedziałkowy poranek. Wystarczy wejść na oficjalną stronę MKS-u Kalisz www.mks-kalisz.pl i wybrać jedną spośród pięciu propozycji. Głosowanie zakończy się w poniedziałek 17 lipca, o godzinie 12. - Zachęcamy również internautów do wymiany poglądów, na temat herbów na oficjalnym profilu klubu na facebooku. Spośród wszystkich internautów, którzy wezmą udział w dyskusji, wylosujemy pięć karnetów, uprawniających do wejścia na tegoroczną edycję turnieju Szczypiorno Cup – dodaje prezes MKS-u Kalisz.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.