AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Gole Jankesa. KKS lepszy od Miedzi i Stali

DATA: 17 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Piłkarze KKS-u Kalisz wygrali dwa ostatnie sparingi. Na zdjęciu Konrad Chojnacki w meczu z Miedzią II. Fot. Piotr Chaberski.

  Piłkarze KKS-u Kalisz prezentują coraz lepszą formę w sparingach.

  Podopieczni trenera Piotra Morawskiego zmierzyli się w weekend z rezerwami Miedzi Legnica i Stalą Brzeg. Obie te drużyny występują w III lidze grupie dolnośląskiej. KKS w piątek ograł Miedź 2:0, a w sobotę pokonał w takim samym stosunku Stal. Z Miedzią przez całe spotkanie przewagę miała występująca w bardzo eksperymentalnym zestawieniu kaliska drużyna. Trener Morawski testuje do zespołu nowych zawodników, a jeden z nich zdobył nawet gola. Gospodarze objęli prowadzenie po bramce strzelonej w pierwszej połowie przez Rafała Jankowskiego. Gola mógł zdobyć też Dominik Domagalski, ale trafił w słupek. Na początku drugiej połowy kaliszanie uzyskali drugiego gola i dowieźli ten wynik do końca spotkania, wygrywając 2:0.

  W sobotnim sparingu ze Stalą Brzeg (III liga) KKS miał również przewagę. Jak zwykle wyróżniającym się zawodnikiem na boisku był Rafał Jankowski. ,,Jankes'' w 36 minucie zdobył pierwszą, a wynik meczu ustalił w drugiej połowie strzałem z karnego Stajko Stojczew.

  Kolejny sparing kaliszanie rozegrają w najbliższą sobotę z Wartą Sierdza, która w Pucharze Polski wyeliminowała pierwszoligowy Stomil Olsztyn. Nowy sezon w III lidze piłkarze KKS-u rozpoczną w połowie sierpnia wyjazdowym meczem z Bałtykiem Gdynia.

  (jav)

   

  KKS Kalisz - Miedź II Legnica 2:0 (1:0)
  Bramki: 1:0 Rafał Jankowski 23. min, 2:0 zawodnik testowany 52. min
  KKS Kalisz: zawodnik testowany - Dominik Domagalski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany (46. Damian Matczak), zawodnik testowany, Jakub Budrowski, zawodnik testowany, Chojnacki, zawodnik testowany, Rafał Jankowski (46. Miłosz Matuszewski).

   

  KKS Kalisz - Stal Brzeg 2:0 (1:0)

  Bramki: 1:0 Rafał Jankowski 36. min, 2:0 Stajko Stojchew 61. min (k.)

  KKS Kalisz: zawodnik testowany - Mateusz Gawlik, Marcin Lis, zawodnik testowany, Błażej Ciesielski, zawodnik testowany, Stayko Stoychev, Michał Grzesiek, zawodnik testowany, Patryk Palat, Rafał Jankowski.

   

   

  Fot: Piotr Chaberski

  Video: Norbert Gałązka

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.