AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA SCENIE. Znane hity i nowe produkcje. Nowy sezon w Bogusławskim

DATA: 18 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Jest już dostępny wrześniowy repertuar Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego. Na kaliską scenę powrócą zarówno uwielbiane przez widzów hity, jak i najnowsze produkcje. 

  Sezon 2017/2018 rozpocznie muzyczne przedstawienie „Byłaś serca biciem. Piosenki Andrzeja Zauchy i Marka Grechuty”. We wrześniu widzowie będą mieli również okazję ponownie zobaczyć głośny spektakl laureatki Paszportu Polityki Anny Smolar „Najgorszy człowiek na świecie" oraz „Rewizora” w reżyserii Norberta Rakowskiego. Na Scenie Kameralnej Teatr zagra ostatnią premierę poprzedniego sezonu i pierwszą koprodukcję z Teatrem Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu – „Kokaina i sprawiedliwość dla wszystkich". Na scenę powrócą też dwie niezwykle popularne farsy: „Mayday” i „Szalone nożyczki”.   Najmłodsi widzowie będą mogli uczestniczyć w „NIEBOskłonie”, czyli spektaklu dla najnajów – dzieci w wieku 0,5-3 lat.

  Cały repertuar dostępny jest na stronie http://www.teatr.kalisz.pl/repertuar/kalendarium/. Podczas przerwy wakacyjnej Teatr zaprasza do zakupu biletów przez Internet. Rezerwacje biletów realizowane są poprzez kontakt z Biurem Organizacji Widowni (tel. 62 760 53 10).

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.