AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Zmiany w terminarzu III ligi

DATA: 19 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Piłkarze KKS-u Kalisz rozpoczną III ligę planowo 12 sierpnia, ale potem w terminarzu czeka ich kilka zmian. Fot. kkskalisz.pl
    Jest kilka zmian w terminarzu III ligi piłkarskiej na sezon 2017/18.
    W 5. kolejce piłkarze KKS-u Kalisz mieli gościć na własnym obiekcie GKS Przodkowo. Okazuje się, że w tym terminie na Wał Matejki zawitają rezerwy poznańskiego Lecha, natomiast do Przodkowa kakaesiacy udadzą się tydzień później (docelowo miał to być wyjazd do Wronek).
    To druga zmiana w ciągu ostatniego tygodnia dotycząca kaliskiej drużyny. Według pierwotnego terminarza w 3. kolejce podopieczni trenera Piotra Morawskiego mieli udać się do Jarocina, ale ze względu na modernizację płyty na obiekcie Jaroty ten mecz odbędzie się w Kaliszu.
    Nowy sezon w III lidze kaliszanie rozpoczną planowo. 12 sierpnia udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Gdyni, gdzie zagrają z miejscowym Bałtykiem.
     
    (jav)
     
    Terminarz rundy jesiennej III ligi (po zmianach) - sezon 2017/18
     
    Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
    Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń II Szczecin
    Wierzyca Pelplin - Wda Świecie
    KS Chwaszczyno - Górnik Konin
    Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino
    Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
    Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
    Sokół Kleczew - Lech II Poznań
    Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
    Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
     
    Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
    Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
    KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
    Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia
    GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
    Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
    Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg
    Górnik Konin - Unia Solec Kujawski
    Wda Świecie - KS Chwaszczyno
    Centra Ostrów Wielkopolski - Wierzyca Pelplin
     
    Kolejka 3 - 23 sierpnia
    Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin
    KS Chwaszczyno - Centra Ostrów Wielkopolski
    Unia Solec Kujawski - Wda Świecie
    Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
    Świt Skolwin (Szczecin) - Energetyk Gryfino
    Sokół Kleczew - Elana Toruń
    Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
    Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
    KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin
     
     
    Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
    Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
    Lech II Poznań - Jarota Jarocin
    GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
    Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
    Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew
    Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
    Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg
    Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Solec Kujawski
    Wierzyca Pelplin - KS Chwaszczyno
     
    Kolejka 5 - 2-3 września
    KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin
    Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin
    Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wielkopolski
    Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie
    Sokół Kleczew - Górnik Konin
    Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino
    Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
    Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
    KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
     
    Kolejka 6 - 9-10 września
    Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
    GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz
    Elana Toruń - Jarota Jarocin
    Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wielkopolska
    Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
    Wda Świecie - Sokół Kleczew
    Centra Ostrów Wielkopolski - Świt Skolwin (Szczecin)
    Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg
    KS Chwaszczyno - Unia Solec Kujawski
     
    Kolejka 7 - 16-17 września
    Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
    Kotwica Kołobrzeg - KS Chwaszczyno
    Świt Skolwin (Szczecin) - Wierzyca Pelplin
    Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wielkopolski
    Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
    Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
    Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino
    KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń
    Lech II Poznań - GKS Przodkowo
     
    Kolejka 8 - 23-24 września
    Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
    Elana Toruń - Lech II Poznań
    Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz
    Górnik Konin - Jarota Jarocin
    Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
    Centra Ostrów Wielkopolski - Bałtyk Gdynia
    Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
    KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin)
    Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg
     
    Kolejka 9 - 30 września-1 października
    Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
    Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Solec Kujawski
    Sokół Kleczew - KS Chwaszczyno
    Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
    Polonia Środa Wielkopolska - Centra Ostrów Wielkopolski
    Jarota Jarocin - Wda Świecie
    KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin
    Lech II Poznań - Energetyk Gryfino
    GKS Przodkowo - Elana Toruń
     
    Kolejka 10 - 7-8 października
    Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
    Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo
    Górnik Konin - Lech II Poznań
    Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz
    Centra Ostrów Wielkopolski - Jarota Jarocin
    Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska
    KS Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia
    Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew
    Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
     
    Kolejka 11 - 14-15 października
    Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
    Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
    Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
    Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno
    Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin
    KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski
    Lech II Poznań - Wda Świecie
    GKS Przodkowo - Górnik Konin
    Elana Toruń - Energetyk Gryfino
     
    Kolejka 12 - 21-22 października
    Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino
    Górnik Konin - Elana Toruń
    Wda Świecie - GKS Przodkowo
    Centra Ostrów Wielkopolski - Lech II Poznań
    Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz
    KS Chwaszczyno - Jarota Jarocin
    Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska
    Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
    Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
     
    Kolejka 13 - 28-29 października
    Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
    Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
    Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
    Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski
    KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno
    Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin
    GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wielkopolski
    Elana Toruń - Wda Świecie
    Energetyk Gryfino - Górnik Konin
     
    Kolejka 14 - 4-5 listopada
    Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
    Wda Świecie - Energetyk Gryfino
    Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń
    Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo
    KS Chwaszczyno - Lech II Poznań
    Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz
    Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
    Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
    Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
     
    Kolejka 15 - 11-12 listopada
    Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
    Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
    Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
    KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
    Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski
    GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno
    Elana Toruń - Wierzyca Pelplin
    Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wielkopolski
    Górnik Konin - Wda Świecie
     
    Kolejka 16 - 18-19 listopada
    Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
    Centra Ostrów Wielkopolski - Górnik Konin
    Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino
    KS Chwaszczyno - Elana Toruń
    Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo
    Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
    Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
    Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
    Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
     
    Kolejka 17 - 25-26 listopada
    Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
    Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
    KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
    Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)
    GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg
    Elana Toruń - Unia Solec Kujawski
    Energetyk Gryfino - KS Chwaszczyno
    Górnik Konin - Wierzyca Pelplin
    Wda Świecie -Centra Ostrów Wielkopolski

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.