PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Ostatni sparing KKS-u. Liga już w sobotę

DATA: 31 lipca 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS wygrał swój ostatni sparing z MKS Kutno. Fot. kkskalisz.pl
    KKS nie zwalnia tempa przed ligą. W ostatnim sparingu przed sezonem pokonał MKS Kutno 3:2.

W 32. minucie wynik otworzył Rafał Jankowski, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach defensywy gości. Wcześniej dobre okazje na strzelenie gola mieli też Konrad Chojnacki, Mateusz Gawlik i Robert Tunkiewicz. W drugiej połowie kaliszanie przyspieszyli tempo gry, a na listę strzelców wpisali się w 58. minucie ponownie Jankowski i w 83. minucie Miłosz Matuszewski. Dla 16-letniego zawodnika był to debiutancki gol strzelony w barwach zespołu seniorów.

Pod koniec spotkania czwartoligowiec napędził nieco strachu drużynie Piotra Morawskiego. MKS strzelił błyskawicznie dwa gole i ostatecznie sparing KKS wygrał tylko 3:2.

Dla podopiecznych trenera Morawskiego był to już ostatni sparing przed ligą. - Przełożyliśmy listopadowe spotkanie ligowe z Sokołem Kleczew i nowy sezon zaczniemy już 5 sierpnia - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u.

KKS Kalisz - KS Kutno 3:2 (1:0)
    Bramki: 1:0 Rafał Jankowski 32. min, 2:0 Rafał Jankowski 58. min, 3:0 Miłosz Matuszewski 83. min, 3:1 Przemysław Nawrocki 83. min, 3:2 Przemysław Nawrocki 84. min.

Żółte kartki: Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski (KKS Kalisz).

KKS Kalisz: Oskar Pogorzelec (60. Cezary Osuch) - Patryk Palat (60. Damian Matczak), Mateusz Gawlik (46. Marcin Lis), Michał Grzesiek, Radosław Łepski (46. Łukasz Grabowski), Tomasz Kowalski (46. Jakub Budrowski), Robert Tunkiewicz (60. zawodnik testowany), Łukasz Żegleń (46. Stayko Stoychev), zawodnik testowany (46. Christian Nnamani), Konrad Chojnacki (46. Błażej Ciesielski), Rafał Jankowski (60. Miłosz Matuszewski).

KS Kutno: Paweł Sobczak - Eryk Padzik, Piotr Nawrocki, Tomasz Tracz, Bartosz Kaczor, Dmitry Pietrow, Mariusz Jakubowski, Daniel Midura, Przemysław Nawrocki, Jan Nadolski, Adrian Marcioch oraz Damian Komorowski, Michał Cichacki, Maciej Kowalczyk, Dominik Dębowski, Adrian Krzymieniewski, Igor Wójcik, Łukasz Góralczyk.