AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Zmiany w III lidze. Z Sokołem na wyjeździe

DATA: 1 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Piłkarze KKS-u Kalisz zagrają pierwszy mecz w Sokołem Kleczew.

  Nie u siebie, a na wyjeździe pierwszy mecz ligowy nowego sezonu 2017/18 z Sokołem Kleczew rozegrają piłkarze KKS-u Kalisz.

  Pierwotnie podopieczni Piotra Morawskiego mecz z Sokołem mieli rozegrać 25 listopada. To spotkanie zostało jednak przełożone na 5 sierpnia. Dodatkowo także odbędzie się na stadionie w Kleczewie, a nie jak pierwotnie planowano przy Wale Matejki. To nie jedyna zmiana w terminarzu III ligi. Do rozgrywek III ligi zamiast KS Chwaszczyno przystąpi KP Starogard Gdański. - Zawirowania wokół Klubu Sportowego Chwaszczyno dobiegły końca. Klub został rozwiązany i zamknięty. Jednocześnie zostało zawarte porozumienie na mocy którego KP Starogard Gdański przejął licencję od naszego klubu i tym samym uzyskał prawo gry w III lidze. Do życia więc zostało powołane nowe stowarzyszenie wraz z nowym zarządem. Nowy klub, ale pod starą nazwą, Klub Sportowy Chwaszczyno, zacznie rozgrywki od klasy B w zbliżającym się sezonie - napisano na stronie zespołu z Chwaszczyna.

  Z KP Starogard Gdański KKS zagra pod koniec października. Z kolei z Sokołem Kleczew na wyjeździe już 5 sierpnia. Potem kaliszan czeka wyjazdowe spotkanie z Bałtykiem Gdynia (12 sierpnia) i u siebie z Polonią Środa Wielkopolska (19 sierpnia). 

  (jav)  

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.