AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Mistrzowski początek Superligi. Vive w Arenie!

DATA: 1 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Wielokrotny mistrz Polski Vive Kielce będzie przeciwnikiem MKS-u Kalisz na początek rozgrywek Superligi. Fot. Patryk Ptak, oficialna strona Vive Kielce.

  To już pewne. Do Kalisza na inaugurację ekstraklasy zawita Vive Kielce!

  Najlepszy polski zespół piłki ręcznej i jeden z najlepszych w Europie Vive Tauron Kielce zagra na inaugurację sezonu Superligi z MKS-em w kaliskiej Arenie. Vive to ubiegłoroczny triumfator Ligi Mistrzów oraz 14-krotny mistrz Polski.

  To spotkanie odbędzie się 2 września o godz. 13.00 w hali Arena, a transmisję na żywo z pojedynku w Arenie przeprowadzi stacja Canal+. - Vive to jedna z czołowych drużyn europejskiego rankingu i cieszymy się, że zagramy z nią na inaugurację - mówi Paweł Rusek, trener MKS-u Kalisz. - Na bardziej atrakcyjnego rywala na początek naszej przygody w Superlidze nie mogliśmy trafić. Trzeba być jednak realistą, ale oczywiście będziemy walczyć, nie położymy się, damy z siebie wszystko.

  Podczas inauguracyjnego spotkania nie zabraknie też innych atrakcji. Będzie specjalna strefa piłki ręcznej dla najmłodszych, a dla wszystkich zagra zespół muzyczny. Organizatorzy zapraszają na trybuny całe rodziny.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.