AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Nocny Maraton "Annabelle" w Heliosie

DATA: 8 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  11 sierpnia w Heliosie kolejny Nocny Maraton Filmowy. Tym razem zobaczymy obydwie części „Obecności” i „Annabelle” wraz z długo wyczekiwaną premierą „Annabelle: Narodziny zła”.

  Maraton rozpocznie pokaz „Annabelle”. Ciężarna Mia dostaje od swojego męża niezwykły podarunek – lalkę Annabelle. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony przez atak okultystów, którzy zamieniają Annabelle we wrota do świata przeklętych. Następnie odbędzie się seans obydwóch części „Obecności”. Filmy opowiadają historię badaczy zjawisk paranormalnych – Eda i Lorraine Warrenów, którzy pomagają zwykłym ludziom w walce z mrocznymi zjawami i złowrogimi demonami. Na koniec zapraszamy na premierowy pokaz „Annabelle: Narodziny zła”. Małżeństwo po stracie córki przyjmuje do swojego domu siostrę zakonną wraz z jej podopiecznymi dziewczynkami, które stają się kolejnym celem złowieszczej lalki Annabelle.  

   

  ANNABELLE (napisy)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.

   

  OBECNOŚĆ (napisy)

  Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

   

   

  OBECNOŚĆ 2 (napisy)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

   

  ANNABELLE: NARODZINY ZŁA (napisy)

  Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

  Mamy dla Was podwójne zaprosznenie na nocny maraton grozy. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzu pod arykułem czego boicie się najbardziej? :)

  Agnieszka Lewkowicz - gratulacje! Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.