AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Poznaliśmy terminarz Superligi. Mecze w weekendy i środy

DATA: 11 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    PGNIG Superliga startuje już w pierwszy weekend września. Fot. Tomasz Skórzewski.

    PGNiG Superliga opublikowała terminarz spotkań w ekstraklasie na nowy sezon 2017/18. MKS będzie swoje mecze rozgrywać w weekendy i środy.

    Kaliszanie rozpoczną rywalizację w ekstraklasie 2 września meczem w Arenie z wielokrotnymi mistrzami Polski zespołem Vive Tauron Kielce. Tydzień później podopieczni Pawła Ruska pojadą na kolejne ciekawe spotkanie ligowe, w którym zmierzą się na wyjeździe z ekipą Zagłębia Lubin. Ten zespół trenuje Bartłomiej Jaszka, który w poprzednim sezonie prowadził MKS Kalisz i z nim awansował do ekstraklasy.

    W trzeciej rundzie spotkań na kaliszan czeka teoretycznie słabszy przeciwnik - Stal Mielec. To spotkanie odbędzie się w środę, 13 września w Arenie. W pierwszej rundzie kaliszanie rozegrają jeszcze kilka innych spotkań ligowych w środowych terminach. W środę czekają ich jeszcze mecze z Górnikiem Zabrze (wyjazd, 18 października), Orlenem Wisłą Płock (dom, 8 listopada), Gwardią Opole (wyjazd, 15 listopada), Azotami Puławy (wyjazd, 6 grudnia) i MMTS-em Kwidzyn (dom, 13 grudnia). Właście z MMTS-em Kwidzyń szczypiorniści MKS-u zakończą pierwszą rundę spotkań w ekstraklasie. 

    Runda rewanżowa Superligi rozpocznie się 17 stycznia przyszłego roku i potrwa do 14 kwietnia 2018. 

    (jav)

    Terminarz PGNiG Superligi na sezon 2017/2018
    mecz (gospodarze - goście)   data meczu  

    1. SERIA  
    Meble Wójcik Elbląg - Sandra Spa Pogoń Szczecin (1 wrzesień 2017 r.) 
    MKS Kalisz - Vive Kielce (2 wrzesień)  
    MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze (2 wrzesień)
    Azoty-Puławy - Stal Mielec  (2 wrzesień)    
    Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów (2 wrzesień)
    ORLEN Wisła Płock - Spójnia Gdynia (2 wrzesień)
    Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (2 wrzesień) 
    KPR Legionowo - Zagłębie Lubin (2 wrzesień)

     

    2. SERIA  
    Zagłębie Lubin - MKS Kalisz (9 wrzesień)
    Spójnia Gdynia - NMC Górnik Zabrze (9 wrzesień)
    Vive Kielce - MMTS Kwidzyn (9 wrzesień)
    Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Opole (9 wrzesień)
    Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy (9 wrzesień)
    Chrobry Głogów - ORLEN Wisła Płock (9 wrzesień)
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk  (9 wrzesień)
    Stal Mielec - KPR Legionowo (9 wrzesień)

     

    3. SERIA  
    Vive Kielce - Zagłębie Lubin (12 wrzesień)
    ORLEN Wisła Płock - Sandra Spa Pogoń Szczecin (13 wrzesień)
    MKS Kalisz - Stal Mielec (13 wrzesień)
    Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk (16 wrzesień)
    NMC Górink Zabrze - Chrobry Głogów (16 wrzesień)
    MMTS Kwidzyń - Spójnia Gdynia  (16 wrzesień)
    Azoty-Puławy- Meble Wójcik Elbląg (16 wrzesień)
    KPR Legionowo - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (16 wrzesień)

     

    4. SERIA  
    Stal Mielec - Vive Kielce (19 wrzesień)
    Gwardia Opole - ORLEN Wisła Płock (20 wrzesień)
    Chrobry Głogów - Spójnia Gdynia (23 wrzesień)
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze (23 wrzesień)
    Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MKS Kalisz (23 wrzesień)
    Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy (23 wrzesień)
    Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn (23 wrzesień)
    Meble Wójcik Elbląg – KPR Legionowo (23 wrzesień)

     

    5. SERIA    
    Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (26 wrzesień)
    Azoty-Puławy - ORLEN Wisła Płock (27 wrzesień)
    Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn (30 wrzesień)
    NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole (30 wrzesień)
    Spójnia Gdynia - Sandra Spa Pogoń Szczecin (30 wrzesień)
    Zagłębie Lubin - Stal Mielec (30 wrzesień)
    MKS Kalisz - Meble Wójcik Elbląg (30 wrzesień)
    KPR Legionowo - Wybrzeże Gdańsk (30 wrzesień)

     

    6. SERIA    
    Meble Wójcik Elbląg - Vive Kielce (3 październik)
    Spójnia Gdynia - Gwardia Opole (4 październik)
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów (7 październik)
    Stal Mielec - MMTS Kwidzyn (7 październik)
    NMC Górnik Zabrze - Azoty Puławy (7 październik)
    Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Zagłębie Lubin (7 październik 2017) 
    Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz (7 październik)
    ORLEN Wisła Płock - KPR Legionowo  (4 październik)

     

    7. SERIA    
    Vive Kielce - NMC Górink Zabrze (10 październik)
    Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn (11 październik)
    Zagłębie Lubin - ORLEN Wisła Płock (11 październik)
    Piotrkowianin Piotrków Tryb. Meble Wójcik Elbląg (14 październik)
    Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk (14 październik)
    Azoty-Puławy - Sandra Spa Pogoń Szczecin (14 październik)
    MKS Kalisz - Spójnia Gdynia (14 październik)
    KPR Legionowo - Chrobry Głogów (14 październik)

     

    8. SERIA
    ORLEN Wisła Płock - Vive Kielce (18 październik)
    Meble Wójcik Elbląg - Stal Mielec (18 październik)
    Chrobry Głogów - Azoty Puławy (18 październik)
    Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin (18 październik)
    Piotrkowianin Piotrków Trybu. - MMTS Kwidzyn (18 październik)
    NMC Górnik Zabrze - MKS Kalisz (18 październik) 
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - Gwardia Opole (18 październik)
    Spójnia Gdynia - KPR Legionowo (18 październik)

     

    9. SERIA 
    Vive Kielce - Wybrzeże Gdańsk (7 listopad)
    MKS Kalisz - ORLEN Wisła Płock (8 listopad)
    Chrobry Głogów - Gwardia Opole (11 listopad)
    MMTS Kwidzyn - Sandra Spa Pogoń Szczecin (11 listopad)
    Azoty-Puławy - Spójnia Gdynia (11 listopad)
    Zagłębie Lubin - Meble Wójcik Elbląg (11 listopad)
    Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (11 listopad)
    KPR Legionowo - NMC Górink Zabrze (11 listopad)

     

    10. SERIA 
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - Vive Kielce (14 listopad)
    Gwardia Opole - MKS Kalisz (15 listopad)
    ORLEN Wisła Płock - Meble Wójcik Elbląg (15 listopad)
    KPR Legionowo - Azoty Puławy (15 listopad)
    MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk (18 listopad)
    Spójnia Gdynia - Stal Mielec (18 listopad)
    Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin (18 listopad)
    NMC Górink Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. (18 listopad)

     

    11. SERIA 
    Vive Kielce - Chrobry Głogów (21 listopad)
    Piotrkowianin Piotrków Tryb. - ORLEN Wisła Płock (22 listopad)
    Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn (22 listopad)
    KPR Legionowo - Gwardia Opole (22 listopad)
    Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk  (25 listopad)
    Stal Mielec - NMC Górink Zabrze (25 listopad)
    Zagłębie Lubin - Spójnia Gdynia (25 listopad)
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - MKS Kalisz (25 listopad)

     

    12. SERIA    
    Spójnia Gdynia - Vive Kielce (28 listopad)
    ORLEN Wisła Płock - Stal Mielec (29 listopad)
    MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg (2 grudzień)
    Gwardia Opole - Azoty Puławy (2 grudzień)
    Chrobry Głogów - MKS Kalisz (2 grudzień)
    Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. (2 grudzień)
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - KPR Legionowo (2 grudzień)
    NMC Górink Zabrze - Zagłębie Lubin (3 grudzień)

     

    13. SERIA 

    Azoty-Puławy - MKS Kalisz (6 grudzień)
    Gwardia Opole - Vive Kielce (6 grudzień)
    Wybrzeże Gdańsk - ORLEN Wisła Płock (6 grudzień)
    Piotrkowianin Piotrków Tryb. – Spójnia Gdynia (6 grudzień)
    Meble Wójcik Elbląg - NMC Górink Zabrze (6 grudzień)
    Zagłębie Lubin - Sandra Spa Pogoń Szczecin (6 grudzień)
    Stal Mielec - Chrobry Głogów (6 grudzień)
    MMTS Kwidzyn - KPR Legionowo (6 grudzień)

     

    14. SERIA 

    MMTS Kwidzyn - ORLEN Wisła Płock (9 grudzień)
    Spójnia Gdynia - Meble Wójcik Elbląg (9 grudzień)
    Gwardia Opole - Zagłębie Lubin (9 grudzień)
    Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (9 grudzień) 
    NMC Górink Zabrze - Wybrzeże Gdańsk (9 grudzień)
    Sandra Spa Pogoń Szczecin - Stal Mielec (9 grudzień)
    MKS Kalisz - KPR Legionowo (9 grudzień)
    Vive Kielce - Azoty Puławy (10 grudzień)

     

    15. SERIA  
    MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn (13 grudzień)
    Stal Mielec - Gwardia Opole (13 grudzień)
    Piotrkowianin Piotrków - Sandra Spa Pogoń Szczecin (13 grudzień)
    ORLEN Wisła Płock - NMC Górink Zabrze (13 grudzień)
    Wybrzeże Gdańsk - Spójnia Gdynia (13 grudzień)

    Zagłębie Lubin - Azoty Puławy (13 grudzień)

    Meble Wójcik Elbląg - Chrobry Głogów (13 grudzień)
    Vive Kielce - KPR Legionowo (13 grudzień)

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.