AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Gra o tron” na dużym ekranie w Heliosie

DATA: 16 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  28 sierpnia Kino Helios zaprasza na specjalny pokaz finałowego odcinka 7. sezonu „Gry o Tron”. Początek seansu o godz. 20:00.

  Produkcja stworzona przez Davida Benioffa i D.B. Weissa jest adaptacją sagi amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina „Pieśń lodu i ognia”. „Gra o Tron” to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie amerykański seriali fantasy, nominowany do nagrody Złotych Globów, wielokrotny zwycięzca nagród Emmy, zdobywca Satelitów, Saturnów i nagród amerykańskich gildii z branży filmowej. Twórcy serialu przyzwyczaili widzów do spektakularnych efektów specjalnych, niespodziewanych zwrotów akcji i bardzo dobrej gry aktorskiej.

  Pokaz jest bezpłatny, jednak aby zdobyć podwójne zaproszenia należy zarejestrować się na stronie internetowej kina. Rejestracja będzie trwała do 28 sierpnia do godziny 19:30. Drogą mailową zostanie przesłane potwierdzenie, którego wydruk będzie konieczny do odbioru biletów w kasie kina. Zaproszenia będzie można odbierać od 26 sierpnia od godziny 10:00. Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali, ponieważ czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (aż do wyczerpania puli miejsc).

  Seans przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Uczestnikiem może być również osoba, która ukończyła 15 lat, tylko wtedy, gdy opiekun prawny wyrazi zgodę, zarejestruje się, zgłosi po bilet i razem wejdą na pokaz.

   

  Zapraszamy na seans finałowego odcinka 7. sezonu „Gry o Tron” do kina Helios. Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie kina: http://www.helios.pl/got. Zapraszamy do rejestracji!

  (marta)

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.