AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Kup bilet na Vive i karnet na cały sezon!

DATA: 16 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Można już kupić bilety na pierwszy pojedynek MKS-u Kalisz z Vive Kielce oraz karnety na cały sezon. Sprzedaż na platformie kupbilet.pl

  Bilet normalny będzie kosztował 20 zł, a ulgowy 10 (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci, opiekunowie osób niepełnosprawnych). - Zależy nam, aby na mecze przychodziły całe rodziny. Dlatego w ofercie mamy specjalny bilet rodzinny dla matki i ojca oraz dzieci. W tym przypadku dorośli płacą 30 zł, a każde dziecko, które przyjdzie z rodzicami, wchodzi na mecz za złotówkę - przyznaje Błażej Wojtyła, prezes MKS-u Kalisz.

  W najbliższych dniach ruszy również sprzedaż karnetów, które będą kosztować 250 zł (normalny) i 150 zł (ulgowy). - Karnet będzie obowiązywał przez cały sezon, a więc na mecze rundy zasadniczej, jak i fazy play off, a nawet mecze w ramach rozgrywek o Puchar Polski - dodaje prezes Wojtyła. - Zakładamy, że będziemy grali w Kaliszu około 20 meczów, zatem kibice, którzy zdecydują się na kupno karnetu, zapłacą zdecydowanie mniej, niż w przypadku kupowania biletów na każdy mecz. Można więc powiedzieć, że posiadacze karnetów przez jedną trzecią sezonu, będą oglądać mecze za darmo. Warto dodać, że karnety będą również obowiązywały na meczach siatkarek MKS-u, które w październiku rozpoczną zmagania w 1. lidze.

  Przedstawiciele MKS-u chcą, aby każdemu meczowi rozgrywanemu w Kaliszu, towarzyszyły atrakcje, m. inn. koncerty. W najbliższych dniach poznamy gwiazdę, która zagra 2 września podczas meczu MKS-u z Vive Kielce. Ponadto podczas każdego meczu w hali Arena będzie przygotowana specjalna strefa dla dzieci, gdzie będą mogły rzucać piłkami do bramki, czy brać udział w zabawach sprawnościowych. Klub podpisał również umowę z Domino's Pizza, która przygotowała specjalną ofertę dla fanów MKS-u. Każdy kibic, przychodzący na mecz, otrzyma specjalny kupon rabatowy, dzięki któremu kupi dwie pizzy w cenie jednej.

  Bilety i karnety na mecze MKS-u można kupować za pośrednictwem platformy kupbilet.pl

  (marta)


  Ceny biletów i karnetów na mecze MKS-u Kalisz

  - KARNET NORMALNY - 250 zł (na wszystkie domowe piłkarzy ręcznych oraz siatkarek MKS-u Kalisz)

  - KARNET ULGOWY - 150 zł (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci, opiekunowie osób niepełnosprawnych - na wszystkie domowe piłkarzy ręcznych oraz siatkarek MKS-u Kalisz)

  - KARNET VIP - 2000 zł

  - BILET NORMALNY - 20 zł

  - BILET ULGOWY - 10 zł

  - BILET RODZINNY - 30 zł matka, ojciec plus złotówka za każde dziecko

  - BILET VIP - 200 zł

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.