AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS znów gra. W środę z Jarotą

DATA: 22 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Czwarte spotkanie ligowe w tym sezonie rozegrają piłkarze KKS-u. Goście w Kaliszu chcą zdobyć pierwszy punkt.

  W środę na Wale Matejki kaliszanie zmierzą się z Jarotą Jarocin. Będzie to ich czwarty mecz w tym sezonie i drugi przed własną publicznością. KKS po trzech rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 5 zgromadzonych punktów. Jarota jeszcze nie zdobył żadnego. Zespół z Jarocina na inaugurację ligi przegrał z Polonią Środa Wielkopolska, a w drugim spotkaniu z Pogonią Szczecin 0:2. - Musimy poprawić swoją skuteczność - mówi Janusz Niedźwiedź, szkoleniowiec Jaroty. - W Kaliszu zagramy o pierwsze punkty w tym sezonie.

  W środowym spotkaniu faworytami są kaliszanie, ale wszyscy w klubie podkreślają, że derbowe spotkania rządzą się swoimi prawami. - Nie będzie to łatwy mecz - uważa Robert Trzęsała, prezes KKS-u. - Zagramy jednak o pełną pulę trzech punktów.

  W poprzednim sezonie w dwóch meczach KKS i Jarota podzieliły się punktami (było 1:1 w Kaliszu, 0:0 w Jarocinie). Środowy mecz na Wale Matejki rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 5 i 10 zł zakupić będzie można w kasie od strony Parku Miejskiego od godz. 16:00.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.