AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WYPADEK. Wypadł z balkonu. Zmarł w szpitalu

DATA: 23 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Lekarzom nie udało się uratować życia młodego mężczyzny, który wypadł z balkonu, z mieszkania na 3 piętrze. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

  Zdarzenie miało miejsce w sobotę. W jednym z mieszkań w bloku przy ul. ks. Stanisława Piotrowskiego w Kaliszu trwała impreza. Około godz. 1 w nocy kilka osób przebywających wówczas w mieszkaniu wyszło na balkon, najprawdopodobniej, by zapalić papierosa. W pewnym momencie 23-letni mężczyzna za bardzo wychylił się za barierkę i stracił równowagę. Spadł prosto na brukowany parking. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ciężko ranny 23-latek został przewieziony do szpitala. Niestety, lekarze przegrali walkę o jego życie. Mężczyzna zmarł w poniedziałek rano w szpitalu.

  Wszyscy uczestnicy imprezy byli pod wpływem alkoholu. Część z nich została już przesłuchana przez policje. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że był to nieszczęśliwy wypadek i wykluczają oni udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Prokuratura prawdopodobnie i tak zarządzi sekcję zwłok.

  (marta)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.