AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Międzynarodowy spektakl "Teatru Baniek Mydlanych" w Kaliszu

DATA: 27 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów już w paźdzerniku w Kaliszu.

  Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY”: urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Dobra Wróżka: pokazuje  magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu…Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne
  i szare bańki zamienić w szczęśliwe!  Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a Dobra Wróżka zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.
  Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…

  27.10.2017 godz. 10:00 i 18:30, Kalisz, Hala Widowiskowo-Sportowa

  10:00 – seanse poranne przeznaczone są dla szkół oraz grup zorganizowanych. Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 531 511 500, email: info@eurosoul.pl.

  18:30 – seanse popołudniowe przeznaczone są dla rodziców z dziećmi. 
  Bilety indywidualne: http://teatrbaniek.pl/kup-bilet i Eventim, Biletyna, eBiletTicketPro oraz salonach EMPIK.

  Więcej informacji dostępnych na: http://www.teatrbaniek.pl oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.