AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Gra o Tron w Heliosie. Mamy dla Was bilety

DATA: 27 sierpnia 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Zapowiada się nie lada gratka dla fanów jednego z najlepszych seriali wszechczasów! 28 sierpnia w kaliskim Heliosie ostatni odcinek 7. sezonu „Gry o Tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach!

  Adaptacja bestsellerowej sagi "Pieśń Lodu i Ognia" George'a R.R. Martina ma już status kultowej produkcji. Znakomity serial HBO to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie.

  Historia osadzona w krainie, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę o Żelazny Tron…

  Dla wszystkich, którym udało się otrzymać zaproszenie – garść informacji dotyczących poniedziałkowego seansu: Pokaz nie zostanie poprzedzony standardowym blokiem reklamowym, a jedynie krótkimi materiałami autopromocyjnymi HBO. W związku z tym prosimy o punktualne przybycie na seans, który rozpocznie się dokładnie o godzinie 20:00. Odcinek zostanie wyemitowany w wersji z napisami, a seans potrwa około 90 minut.

  Jak informuje kaliskie kino Helios, pula bezpłatnych biletów na pokaz została już wyczerpana. Mamy dla Was, podwójne zaproszenie na poniedziałkowy seans. Aby je zdobyć, naliszcie w komentarzu pod artykułem, która z postaci "Gry o Tron" jest wasza ulubioną i dlaczego? :)

  Zaproszenia otrzymuje Magdalena Ptak. Gratulacje! :) Bilety do odebrania w kasie kina przed seansem.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.