PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Kanonada KKS-u

DATA: 4 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Aż 13 goli w sparingu z Prosną Kalisz strzelili piłkarze KKS-u Kalisz. Obejrzyj gole KKS-u i bramkę Prosny.

Obie drużyny pauzowały w ten weekend. KKS przełożył mecz w III lidze z Lechem II Poznań, a Prosna pauzowała w A klasie.
    Wynik meczu strzałem pod poprzeczkę otworzył już w 7. minucie Tomasz Kowalski. Do przerwy niebiesko-biało-zieloni jeszcze sześciokrotnie wpisywali się na listę strzelców, a robili to kolejno Dominik Domagalski, Stayko Stoychev, Rafał Jankowski (2) i Konrad Chojnacki.

Druga część spotkania, podobnie jak pierwsza, należała do podopiecznych Piotra Morawskiego. Wielki strzelanie dla KKS-u rozpoczął Dominik Domagalski a zakończył w 81. minucie Konrad Chojnacki. Wcześniej honorowego gola dla Prosny zdobył Adam Garifow.

Tymczasem piłkarze III ligi rozegrali w weekend piątą kolejkę spotkań. Prowadzi Elana Toruń, która jeszcze nie przegrała meczu w tym sezonie. KKS spadł na 9 miejsce. Kolejne spotkanie kaliszanie rozegrają na wyjeździe z GKS-em Przodkowo, który ma zero punktów. To spotkanie w najbliższy weekend.

Prosna Kalisz – KKS Kalisz 1:13 (0:7)

Bramki: 0:1 Tomasz Kowalski 7. min, 0:2 Dominik Domagalski 11. min, 0:3 Rafał Jankowski 14. min, 0:4 Stayko Stoychev 34. min, 0:5 Rafał Jankowski 40. min, 0:6 Rafał Jankowski 44. min, 0:7 Konrad Chojnacki 45+1. min, 0:8 Dominik Domagalski 47. min, 0:9 Rafał Jankowski 49. min, 0:10 Rafał Jankowski 50. min, 0:11 Konrad Chojnacki 56. min, 1:11 Adam Garifow 59. min, 1:12 Konrad Chojnacki 66. min, 1:13 Konrad Chojnacki 81. min

KKS Kalisz: Krzysztof Walczak – Patryk Palat, Marcin Lis, Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Robert Tunkiewicz, Tomasz Kowalski, Łukasz Żegleń, Dominik Domagalski, Christian Nnamani, Rafał Jankowski oraz Stayko Stoychev, Mateusz Gawlik, Radosław Łepski, Konrad Chojnacki.