AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FESTIWAL. Gramy nad Prosną. Wystąpią kultowe Dżem i TSA

DATA: 4 września 2017 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Marek Piekarczyk i TSA zagrają już niebawem w Kaliszu.

  Legendy krajowego rocka zespoły Dżem i TSA wystąpią we wrześniu w Kaliszu.

  Obie grupy zagrają podczas 11. edycji Festiwalu Muzycznego "Gramy nad Prosną", który odbędzie się w Kaliszu 8 i 9 września. W tym roku do konkursu zakwalifikowało się 6 zespołów: Karen's Diet (Konin), KT. Green (Warszawa), LUNAA (Kalisz), Paranoja (Szczecin), RAIL (Piotrków Trybunalski) i Spring Rolls (Lublin).

  Przesłuchania, podobnie jak w ubiegłym roku, odbywać się będą w pubie "Kuźnia u Stacha". Konkurs rozpocznie sie o godz. 18.00. W skład jury wejdą Marek Piekarczyk i Andrzej Nowak (muzycy TSA) oraz dziennikarz muzyczny Paweł Michaliszyn.

  Gala festiwalowa rozpocznie się w sobotę, 9 września, o godz. 18.00. Wtedy tez poznamy laureata 11. edycji festiwalu. Przed godz. 19.00 na scenie pojawi się grupa 5 Rano - zwycięzca 10. festiwalu "Gramy nad Prosną". Około godz. 19.40 swój koncert rozpocznie zespół TSA. Dwie godziny później na scenie ma się pojawić gwiazda wieczoru, Dżem. - Cieszymy się, że oprócz Dżemu, który imprezie patronuje przed kaliską publicznością wystapi zasłużone dla krajowego rocka TSA - mówi wiceprezydent Kalisza Artur Kijewski. - O tym, że był to trafny wybór świadczą docierające do nas sygnały. Muzycy TSA są wciąż aktywni, a ich koncerty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.